bugün

Dogru bir tespittir tersi düsünülüyorsa eger, türkiyeyi terk-i-diyar eyleyin, gidin rusyaya hazir vizeler kalkmisken.
bol üzümle mümkündür.
türk kızlarının rus kızlarından daha güzel olması hayatında rus kız görmeyen kişinin söylediği saçmalık. türk kızlarının yüzde 50'si güzel ise rus kızlarının oranı yüzde 90'dır. sibirya,ukrayna, st.petersburg, belarus ve moskova'da yaşayan gerçek rus kökenkli kızların yüzüne bakmaya doyamaz, yatakta dokunmaya kıyamazsınız. tazelik ve dirilikleri tartısılmaz bir gerçektir. türk kızları gibi selülitten portakal kabuğu olmuş tenleri, makyajdan delik delik olmuş ciltleri yoktur. burdan yola çıkarak, türk kızlarının rus kızlarından güzel olma ihtimali yoktur.
(bkz: hayaldi gerçek olmadı)
türk erkeklerinin dünyanın en yakısıklı erkeği yalanı kadar imkansız bir şey değil..
azra akının dünya güzeli seçildiği bir dünyada bu da mümkündür dedirten bir önermedir.
içilen votkanın miktarına bağlıdır.
(bkz: bazıları hobbit sever)
çok güzel türk kızlarının olması bir gerçektir. sadece genele vurulduğunda rus kızları ortalamanın üzerine çıkmaktadır. türk kızının iyisi güzeli her türlü candır.
güzellik olayına sadece fiziksel güzellik olarak bakılırsa eğer hadi ordan be, bi yürü git allasen diye geçiştirilebilek önermedir. ama ben olayın sadece fiziksel boyutunda değilim diyenler için yine ilk yazdıklarıma dönülmesini salık veriyorum. türk kızı öcü değil, çirkinde demiyorum yanlış anlaşılmasın. ama türk kızının en büyük eksisi şu lanet olası yerin dibine batası egoları. bu ego onları o kadar gölgeliyorki belki evet türk kızı çok güzel fiziksel ya da manevi olarak, dünyanın en iyisi demiyorum ama işte o üzerlerine düşen gölge bütün o güzelliği alıp götürüyor azizim.
rus kızı türk kızı karşılaştırmalarından sonra sonuç olarak çıkan bu önerme kesinlikle doğrudur. aklın yolu birdir, geç oldu güç olmadı gençler.
şehir efsanesidir. böyle bir durumun olmasına imkan yoktur.
Aslında şöyle, fiziki anlamda ruslar taş gibi türk kızlarnın bi kısmı iyi vücutlu ama türk kızlraı geneli ruslara göre daha samimi daha sevecen daha hoş, sıcak kanlıdır, bi alımı var en azından. Ruslar soğuk yaratıktır.
fizik olarak: rus
huy olarak: türk.

Konunun genellemesi bu.
kafası karışmış destek olmak gerekir.
Türk erkeğine kız her zaman kızdır. Ama Rus kızı baldır.
kesinlikle doğru olan tespittir.herşeyiyle bin basar.
ayrıca rus kızına güzel diyen erkeğin erkekliğinden süphe edilmesi lazım iğrençtirler.
(bkz: öhö öhö)
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
sonuna kadar katıldığım önerme. poh var rus'da, gül gibi türk kızı varken.
(bkz: yalaka)
peynir gibi bembayaz o ne yahu tabii ki de türk kızları favoridir.
rus kızlarının ahım şahım bir güzellikleri yoktur. zaten tüm kızlarının güzel olduğunu söyleyemeyiz. tabi şey hariç:
(bkz: sırp kızı)
ikisinide görmüş geçirmiş biri olarak söyleyebilirim ki ikiside bir ispanyol kızına denk olabilimez. *
edit: artistlik gibi bir amacım yok, sadece tecrübe.
edit 2: ispanyol'u daha görmek nasip olmadı ama gönlüm onlardan yana.
Anadolunun kizlari bambaskadir, sevgi kokarlar her daim.
Sakay komik degil ciddiyse hic komik degil.