bugün

artık nasıl bir gen varsa bizim kızlarda 9 yaşında boy uzaması duruyor. yani kilo alma durumu yoksa arkadan bakınca 9 yaşındaki bir kızla 19 yaşındaki bir kızı ayırmanın imkanı yok. o yüzden kesinlikle emin olmadıkça laf atma durumlarına falan girmeyin derim.

sanırım şu dünyada en kısa boylu kızlar türk kızları. öyle ki nerdeyse kürt kızları bile bu konuda onlara fark atıyor.
birelli takvimi
allahtan 1.60 ım.
(bkz: yine mi bamya)
doğru önerme şöyle ki geçen internetten bir kızla tanıştım resimler de güzel yanına gittim 1.50 çıktı.
hobbit'lerin de sevilmeye hakkı olduğu gerçeğini göz ardı etmediğimiz sürece sorun yoktur.
o boyla bu posla bi de utanmadan uzun boylu erkek ararlar. bu ne yaman çelişkidir böyle.
garip ülkede yaşıyoruz tespiti yapılcak bir durum. Kızların boyu kısa, erkeklerin boyu kısa.
kısa lafını duyan erkeklerin savunmasıyla eşdeğer önermedir, ve önemli olan boyu değil işlevidir canım.
babalarımızın,dedelerimizin genlerini taşıdıgımız için doğru olan önerme.
deve görünümlü dırdırcılardan bin kat daha iyidir. bunun içindir ki, önemli olan boyu değil işlevi.
sen onu boş verde 1,90 lık adamlar o kızların peşinden koşuyor buna ne diyecen..
--spoiler--
160, 165 farketmez ben gömer geçerim.
--spoiler--
bunu düşünen arkadaşın iç güveysinden hallice bir ruh halinde olduğunun göstergesidir.
türk baba dna'sını taşıması nedeniyle şaşırılmayacak olaydır.