bugün

farke edince "o my god" veya " ülen yoksa..." şeklinde bir çığlık atmanıza sebep olan gerçektir.
türk kızlarının beğendiği ve sahneye çıkınca çığlık attığı bütün şarkıcılar ya kadınsı ya gay'dir..
isim vermiyim şimdi...biliyorsunuz türk kızlarıın aşık olduğu bu tipleri..mesela erkeksi olan bir mahzun kırmızıgüle veya bir burhan çaçan'a aşık olan ise yoktur...
bu durumda "ülen yoksa" diyerek bu çarpıcı gerçeğin sonuçlarını düşünmeye başlıyoruz...
hadi lan denilen başlıktır, kiloluyum yani balık etli göğüslerim bile var niye hoşlanmıyolar hala diye bağırıp çağırmak istiyorum.
doğruluğu ispatlanırsa türk nüfusunun yok olma tehlikesi içinde olduğunu gösteren önerme.
(bkz: kime göre neye göre)
(bkz: efemine)
(bkz: yalan)
reklamcıların uydurması.
kadınsı erkeklerin ve gaylerin cinsel olarak kendilerinden birşey talep etmiyeceğini sandıkları için yaptıkları şey.
kızların bu davranışını anlamak için kafa yoran bunula ilgili bir dize sempozyum duzenleyen abazan kardeşlermizin merak ettiği sorudur.
tam tersi olduğunu düşündüğüm durumdur. türk kızları dahil tüm dünya kızları, hanımları, bacıları feminem erkeklerden hoşlanmaz.

sahiplenen, kıskanan, arada bir höt diyen erkeklerden hoşlanır. bunun altında her kadının içerisinde yaşattığı ürkek küçük kız çocuğu vardır. ister ki biri çıksın karşısına da onu korusun kollasın. kadınlar duygusaldır, ince ruhludur, ister ki onu anlasın ama daha sağlam bassın ayakları erkeğin, ister ki o duygusal düşünürken erkek biraz duygularından sıyrılıp mantıklı düşünsün.

bu elbette feminem erkeklerin böyle olmadığı anlamına gelmez. sadece kadınlar kendilerine benzeyeni sevmez fazla. belki de bir tane daha kendisine tahammül edemeyeceğindendir...
kesinlikle yalan önerme. bir defa genelleme yapilmis. ben sahsen sevmiyorum kadinsi erkek, ne bileyim kasi falan alinmis erkek. ben de bir türk kiziyim en nihayetinde yani.
ayrica (bkz: bütün genellemeler yanlistir)

edüt: kas alma meselesi birilerinin zoruna gitmis ellaam. *
türk erkeklerinin erkeksi bayanlardan hoşlanması ihtimali kadar az ve komiktir...
(bkz: sevgilisinin bıyığına gürleşsin diye badem yağı süren erkek)
(bkz: sevgiliyle birlikte traş olurken tatmin olmak)
nasıl kulağa hiç hoş geliyor mu?
bu kadar tepki alması bile bu durumun gerçekliği üzerinde güçlü bir kanıt oluşturmaktadır..
basit bir örnekle tezi ispatlayalım..Tarkan, sürme çekip makyaj yaptığı dönemlerde kadınlar üstüne atlamış, sahneye külot fırlatmıştır. Tarkan2dan hoşlanmayan bir Türk kadını var mıdır?.evet, kadınlar bizim kadınlarımız..aynı tarkan takım elbise giymeye başlayınca bütün bu hayran kadınlar araziye uymuştur..
aynı şekilde kadınlarımızın bayıldığı burak kut, serdar ortaç, ricky martin, kenan doğulu da gay olmasalar bile bir barbar konan modeli değildirler..
kabullenin türk kızları parlak tüysüz oğlanlara iç geçirip evlenmek için recep ivedik arıyosunuz ki sizi korusun..
bak halen daha yazıyür!
cristiano ronaldo'nun, nuno gomes'in, tarkan tevetoğlu'un, david beckham'ın Türk hayranlarını gördükten sonra olabilecek hadise.*.
beraber oldugu erkegi elinde oynatmaktan haz duyan bunyenin yapabilecegi harakettir. bunu yapmasi icin ise erkek tarafinin hafif kirik olmasi yeterlidir.
(bkz: yalan)
(bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır)
akıllı bir türk kızına yakışmayan, salak türünde olanlara yakışan durum. kendi cinsine çekeni ne yapacaksın ? oturup kız kıza muhabbet mi edeceksiniz ?
hayatını türk kızları nın ne oldugunu düşünmeye adamış, idealistlerin yuvarlaması.*
o değil de, bu genellemeye göre sanırsam afrikalı oluyorum.*
türk kızlarını karalama politikasıdır, iftiradır.
alakasız durumdur. zira her kadın kadınlığını hissettirecek erkeği yanında arar.