bugün

Bizim şirkette bir kız vardı, kız kapalı ve kambur. Ya ailesi ya etrafındakiler bütün g*tünü öyle kaldırmışlar ki kendini prenses zannediyordu. Yok şöyle güzelim, yok gamzem var falan. Ulan kambursun be.

Düşün 50 kilo kambur, kapalı kız bile kendini güzel zannediyor. Yok erkek zengin olacak, yok yakışıklı olacak. Ulan sen nesin?

Bu ülkenin kadınlarının alayı ego manyağı zavallılar. Yurtdışına çıkıp, başka ülkelere giderseniz türk kadınlarının ne musibet olduğunu anlıyorsunuz.
Çocukluğum gençliğim onlara aşık olarak geçti, halen de geçiyor...
Yalandır. Yok öyle şey.
Türk kızı candır.
Türk kızları değil, bütün insanlar olarak biz beş para etmeyiz. Çünkü iki yüzlüyüz, kibirliyiz ve bunu bilerek daha fazlasını istiyoruz.
Türk kadını Türk erkeğinin aynasıdır, Türk kadınına baktığınızda ne görüyorsanız ondan fazlası değilsiniz beyler.
500 lira edenleri var daha geçen gece çağırdım, yiğidi öldür ama hakkını ver demişler.
50 liraya 2 saat blowjob yapan kişi söylemi.
bir çoğu yanlış erkeğe veriyorsa ki bunu kendileri söyler. cümleyi bitirmeli miyim?

sayılarının çoğunlu nedeniyle türk kızı tekel oluşturmuş ülkemizde istedikleri gibi at koşturuyorlar. ki bir çoğunun tipi .. yazmak istemiyorum neyse bence hazır sempati oluşmuşken ukraynalı kızları davet etmeliyiz ülkemize. bu topraklarda biraz kadın gibi kadın görsün.

http://tr.ukrainianlovelygirls.com/

edit: *
Şimdi gelde sövme. istiklâl savaşında o b.k attığın Türk kızları,kadınları da savaştı.
Sakin oluyorum ve lümpenlerle konuşmama sözümden dönmüyorum.

Bir beyandir.
Beğenilmiyorsa ülkeden gidilebilir. Kimse zorla tutmuyo ama sonradan g.tü boklu dedikleri türk kızlarına kalacaklar. Biz çok meraklıyız.
sizin ananız orospuluk yaparak evlerinizin geçimini sağlamış herhalde oradan biliyorsunuz ne demek ulan 5 para etmez türk kızları satılık değil başka kapıya. türk kızları bunları harcamış yoksa durup dururken sürekli ağlanmaz.
(bkz: babasız başlığı)
turk kizindan red yemis ezik soylemi. tamam ben de her zaman anlasamiyorum ama bes para etmez ne demek.
bunu kesinlikle bir türk erkeği söylemez. bunu söylese söylese bir şerefsiz türk düşmanı söyler. kendi ırkının kızına bu denli aşağılama bulunan zaten hiçbir erkeklik vasfına sahip değildir.
Türk kızları, Rus kızları, Fin kızları diye genelleme yapılmamasını öğretmek istedim hep. Genelleme yapmak yanlıştır. Bazı kızlar vardır beş para etmez, bazıları vardır dünyalara bedel. Herkes kendi başına bireydir, kendine has özelliklere sahiptir. Türk kızları aldatmaz, delikanlıdır da diyemeyiz i, kezban, beş para etmez de diyemeyiz. Bu yüzden genelleme yapmaktan vazgeçin artık.
kim reddetti arkadaşı bir adım öne çıksın.

bir iddia.
işte bunlar hep parayla seks yapmanın kötülükleri.
yazık lan size.
Para etmez doğrudur da can olur canan olur yeri gelir yuvan olur. Beğenmiyosan şansını bi de ruslarla dene.
Türk kızı gibisimi var lan ciddi şekilde düşündüğün de anadolu kızı işte anaç olur hem oh ne güzel . ingiliz'in rus'un tribinden geçilmez.
Yeminle sözlükten tiksindirttiniz yahu. Yeter artık ben anlamadım bu karşı cinsi kötüleme olayını. Hayır hiç mi sıkılmıyorsunuz aynı olayı tartışıp durmaktan. Birde tartıştığınız konu güzel olsa bari. Bu sorunun net bir cevabı yok ki. Genelleme yapıp duruyorsunuz boşuna
türk kızlarının beş para etmez olması, ve hâlâ onlardan biri sizinle yatsın diye onlara onlarca, yüzlerce lira saymanız..

bakın bu dramdır.he canım.
birilerine sermaye mi lazım? sen yabancı bir kardeşe benziyorsun evden başla onlar belki 10 para eder.

Türk kızı satılık değildir o yüzden para etmez.
Birileri halis mulis bir kezbandan sağlam kazik yemis dedirten başliktir.
Sen var dış istemek diyen kadınların peşinden koşarsan kadını bir "mal" gibi görür sonra da kendi beynin kadar değer biçersin. Ha ufak bir hatırlatma , kendi annen de bir türk kızıydı zamanında ha yok değilse o zaman kurtuluş savaşında sırtında yükler taşıyan analarımızın kurtartığı bu vatandan s.ktir ol git. Kimse seni zorla tutmuyor.
Başlığı açan arkadaşın annesine,sevgilisine,gelecekte ki kızına selamlarımı gönderdiğim basliktir