sıçıyor olmaları. olum hala anlamıyorum olmaz yani olmamalı ya da nasıl olur nasıl sıçarlar lan?
bazılarının kol kıllarının erkeklerden çok olması derim.
Yanlarında taşıdıkları Türk erkekleri.
Bir çoğunun ahlaksız, terbiyesiz ve sigara içiyor olması.
gizlilikte gizlidir.
sevgili yapacağım diye aranıp aranıp buluncada şımarıp, yapmacık hallere girmeleri.
- ne eksiledin hemcinsim.yalan mı ?
benimde bi türk kızı olmama rağmen hemcinslerimin yaptığı o gözlerinin altına beyaz far sürme olayı olmuyor arkadaşlar hele esmerseniz korku filmi karakterlerine benziyorsunuz bitkisel yollarla morlukları geçirmeye çalışın olmuyor yani.
türk erkeklerine aşık olmaları, hatta onlarla evlenmeleri. inanılmaz, nasıl bir iğrençliktir bu!
kol kılları...
balta girmemiş orman edasıyla vücuduna jilet ve ağda değmemeleri.
türk erkeklerine gereksizce önem vermeleri..
her öpüştüğü erkeğe hala ilk senle öpüştüm tribi atmayı marifet sanmaları.
Bıyıklardir.
türk erkeğindeki iğrençlere bakıldığında devede kulak kalır. ayrıca o "iğrençlikler" için kendinizi bu kadar yırtıyorsunuz, değil mi?
ruhu açlar sizi.
çakma ayakkabı giymese güzel kız aslında.
Kol kılları ve tabi ki pis kokmaları çakma ayakkabılar giymeleri ve en önemlisi fazla kilolu olanların tayt takıntısı.
iple bıyık almak dururken gillette mach3 turbo power kullanması.
Yan basarak yürürler, ayakkabıları ayaklarına kurban giderek pörtlemiştir.
Kocaman, hamur yığını gibi ayaklarla babet giyerler ve 'tabii ki de' diyerek kahkahalar atarak yürürler.

Not : Lan bacım bi ayağına bak, bi yürüyüşüne bak!
Pes ile ps arasında ki farktan bir haber olmaları. Arkadaşlar biri video oyunu, diğeri oyun konsolu. Öğrenin lan artık şunu!
organların ebatları arasındaki uyumsuzluk.
iki abaza erkek yavşayınca hemen kendilerini dünyanın en güzel kızı sanmak.
ayrıca huyları. kızın biri kolye takmış dedim kolyenin ucunda ne var gayet sert bir tavırla sanane dedi. ulan napıcam kolyeyi çalıcam mı sanki allahım yarabbim ya. selam veriyoruz bakmıyorlar. sonra erkekler neden odun.
edit: güzel bayanlar siz üstünüze alınmayın, çirkinler de öyle. kezbanlık tip ile değil tavır ile olur. çirkin kıza kezban diyen herkesin egosunun aküyüm.
belinde kıl olması.
ya hepsi bana rastlıyor ya da hepsi böyle.
kılını kokusunu bıyığını geçtim onlara çare var. ama özenti olarak davranmaları sıkıntı.
detaylara sığmayacak detaylardır.
sıçmalarıdır.

dur lan bunu hepsi yapıyor olsa gerek.