entry'ler (80)

kel olacağını kabul etmeyen insan

(bkz: bioxcin)den medet uman insandır.

atatürk ile alay eden kız

(bkz: tiyniyetsiz)in kelime anlamı olan kızdır.

bazen film indirmek film izlemekten daha zevklidir

(bkz: bazen yemek yapmak yemek yemekten daha zevklidir)de olabilir.

ravi1235

aslında 9.nesil yazarlardandır kendileri fakat hesabının şifresini unutmuştur.
Uludağ'a hoş gelmiştir. öpücükler.

sıkıldım sözlük

sıkıldım her şeyden sözlük.
hayalim var deli gibi istediğim hayalim. nasıl bu kadar bağlandım bilmiyorum ama özgürlüğü onda buluyorum birilerine anlatırken kalbim hızla çarpıyor kendimden geçiyorum ama insanın çevresinde daima olumlu insanlar yok ki umutlarını yitirmeme sebepleri olabilsin.
hayalim hava harp okulunu kazanmak artık düşünmekten kafayı yedim ve yoruldum. bunu düşüneceğim kadar aslında ders çalışsam kesinlikle kazanırım. o kadar yoruldum ki kimseye anlatmak istemiyorum artık sadece yazmak istiyorum ne noktalama işaretleri umrumda ne yazım yanlışları sadece yazacağım. birilerinin okuması da şart değil.
iyiki varsın sözlük çünkü dost dediğin insanlar bile senin umutlarınla oynayabiliyor. ben hayallerimi gözlerimin içi parlarken dile getirirken onlar ''bok yaparsın'', ''yükseklerde uçuyorsun'' diyerek benimle ve hayallerimle dalga geçiyorlar. insan evladı neticede ne kadar güvenilir ki hoş ?
resmen şu filmlerde abartılan ''aşk'' dedikleri şey gibi aşık oldum bu mesleğe, gökyüzüne, özgürlüğe, maviye ve disipline. meğer aradığım lezzet buymuş beni ben yapacak olan o müthiş hazda.
benim buna ihtiyacım var sözlük kazanamazsam ne yaparım düşünemiyorum artık kendimi başka bir yerde göremiyorum. sanırım aynı şeyleri tekrar ediyorum ama ne kadar yazarsam yazayım içimdekileri anlatmama yeterli midir bilmiyorum. bazen rüyamda kendimi uçarken görüyorum uyandığımda gülümsüyor oluyorum vücudumdaki hafifliği tarif edemem sonra tekrar gözlerimi kapıyorum ama aynı şey olmuyor.
benim buna ihtiyacım var sözlük. aradığım huzur burda ve beni çağırıyor biliyorum.

mantik hatasi arayan adamin sorunu

(bkz: boş yapmak) istemesidir.

uyumadan önceki son söz

iyi geceler.

türk kızlarındaki iğrenç detaylar

sevgili yapacağım diye aranıp aranıp buluncada şımarıp, yapmacık hallere girmeleri.
- ne eksiledin hemcinsim.yalan mı ?

göbeğine göbüş diyen insan

dudağınada duduş diyen tiksindirici insandır.

en sevilen kitap

okuduğum bütün kitapları seviyorum ayrı ayrı. şu an favorim Nancy pickard- bakire.

yanaklara değen saçın verdiği huzur

aksine kaşındırır, rahatsız eder. nesi huzur verici anlamadım kestir gitsin.

kağıt helva

an itibariyle yediğim helvadır. küçükken annem alırdı şimdide getirmiş mutluluktan entry giriyorum yaşasın.

kitap okumak yerine tespih sallayanlar

boşa sallayanlardır.

bayramefendi osmanlı kahvecisi

son zamanlarda ergen yuvasına dönüşmüştür. halbuki mekan ve ortam harika ama sırf popüler olmak uğruna her gününü orada geçiren ergenler vardır.

sevgiliyle yapılabilecek eğlenceli aktiviteler

yamaç paraşütü yapmak.

minibüse binerken direk oturan gavat

şoförün gözünden kaçamayacak gavattır.
başlıktaki yazım yanlışı direkt gözüme batmıştır. direk değil direkttir.

test çözmek

bende kitap okumak gibi bir alışkanlığa dönüşmüştür.
şu sınavları atlatınca kazanayım ya da kazanamayayım falezlere gidip denize karşı derin bir oh çekicem.

mavi

özgürlüktür.

ortada bir sebep yokken espri patlatan gavat

başlıktaki çelişki inanılmazdır.

yeni gündeki mantık hatası

sözlükten tiksinmeme sebep olmaya başladınız.