bugün

popoları ile ters orantılı olan durumdur. memeleri ne kadar sarkık ise popoları da o kadar kalkıktır. fakat ne yazıkki o kalkıklıkta mecazidir.
ters orantı şeklinde gelişen vücutları beyinleri ile de ters orantı şeklinde ilerlemektedir. memelerinin sarkıklığı popolarının kalkmasına neden olurken, bellerinin takoz gibi oluşu ise beyinlerinin küçüklüğüne sebep olmaktadır.
spor yapmamalarından kaynaklanmaktadır.
göğüs kaslarını düzenli olarak çalıştırdıkları takdirde, meme sarkmasık çok ileri yaşlarda minimum düzeyde olacaktır.
bizim yüzümüzden olagelmiş durumdur kanımca . hepimiz çocukken cokur cokur emiyoruz bunu inkar eden yok işte ondan kaynaklı evrime uğramış kadınlarımız anadan gelen bir şey . bundan sonrada böyle olacak . iri ve diri memeli hatunları türkiyede göremeyeceksiniz dostlar .
bazılarına kendi yetersizliklerinden dolayı o modellerden denk gelmektedir. genelinde öyle bir problem bulunmamaktadır. (bkz: böyle başa böyle tarak)
fizik kanunlarını yalancı çıkarmayan kadındır.
bu durum hepsi için aynı değildir.
bazı türk kadınlarının aksini ispatlamak bir yana dursun tam anlamıyla alaşağı ettiği iddiadır. bana o desteklidir falan diye gelmeyin, üzerinde destekleyecek bir şey yokken bunu yapabilen kadınlar gördüm. hepsi de bildiğin türk kadınıydı.
birçoğu 60 yaşından büyük olan kadınlardır. * * * *
100 kadının memesini elledim 75'inde sarkma tespit ettim demektir , sanırım bana hep %25 'lik kısım denk geldi .
durum gösteriyor ki, türk erkekleri evli bekar demeden bütün kadınların memeleri kontrol ediyor ve bu kontrole de o kadınların hayatındaki hiç bir erkek ses çıkarmıyor. diyen de ses çıkarmayan da aynı adamlar olunca türk erkeğinin ahlakını yeniden gözden geçirmesi gerekli bir durum ortaya çıkmakta.

tanımsa: türk erkeğinin yaptığı istatistik sonucu.
(bkz: türk erkeklerinin balkon göbekli olma sebepleri)
cocuk sayısına ve ilere yaşa orantılı olarak oluşan fiziksel değişimdir. anadoluda yaşıyan türk kadınlarının büyük bir çogunluğunda analık duygularının kadınlık duygularını bastırdığı gerçeğiyle alakalıdır.
Erkeklerin penisi de yerçekimine teslim olur. Sadece göğüs ve penis değil. Yaşlı insanların göz kapakları ve kaşı bile yerçekimine direnemeyerek aşağı doğru sarkar.
yanlış insanlarla yapılmış hatalı anket sonucudur.
25 yaş ve üstü türk kızlarında yapılmış doğru anket sonucudur.

(bkz: ya ne olacağdı)
kanıya göre doğru önerme. şahısa göre doğru önerme.

(bkz: 75+ bayanlar özelime)

tarzımı ankete döktüm böyle bir sonuç çıktı. sonucu sözlüğe vurdum böyle bir başlık çıktı.
genelleme yapılmaması gereken durum. ne füzeler var ey sözlük.