bugün

Neden avrupada yok bu olay ? Türkiyede var bu olgu üzerinden devam edelim.
Avrupa'da da olan olaydır. Üstünde kocaman gucci yazan t-shirt'leri neden alıyorlar sizce? Kumaşı iyi olduğu için mi?
Daha nelerce.

Türkler hariç herkes erken yaşlanır. Bu biiiir. Her milletten insan hakkında şöyle yazarlar. Kadınları erken yaşlanır!!! Kadınları 30 olduğu an kırışmaya başlar!1!

Ve şu bilgiyi vermekten asla bıkmazlar. Kadınları doğum sonrası aşırı kilo alıp çirkinleşir.

ikincisi ise türkler hariç herkes gösteriş meraklısıdır. Başlık parası ve kız istemenin olmadığı, nişan törenlerinin masraf olmaması için evin içinde yapıldığı, erkek tarafından altın ya da benzer şeyler istenmediği ve eşyaların ortaklaşa alındığı topluluklar için bile gösteriş manyakları yazmaktan çekinmezler.

O yüzden ben yok öyle bir şey demek istiyorum.
aşağılık kompleksi.
Gothmog, keyif kahyası yazarlarının fikirlerini beğendim bunu aşabilmek için neler yapabiliri ?
yalnızca türk insanına özgü bir olay değil bu, kendini her anlamda yetiştirememiş, yetersiz kalmış ve bunları bu şekilde kapatabileceğini sanan insanların yaptığı şey. size üzücü bir haberim var ne yazık ki kapanmıyor.
neden bilmiyorum ama ana etken kadınlardır.
görsel

(bkz: Balık baştan kokar)

(bkz: imam osurursa cemaat sıçar)
eziklik ve aşağılık kompleksi. örneğin birini tanıdım zamanında durumu iyi değilmiş akrabalarıyla arasında birşeyler gerçekleşmiş. adam bir hırs yapmış gece gündüz çalışmış araba ,ev ve yazlık almış buraya kadar normal.

yazlıkta yanına gitmiştim biraz işi vardı. halasının oğlunu çağırmış yazlık aldım diye. adam gelmiş yedirdi içirdi mangallar meyveler bir ikram tabi halasının oğlu gidince adam başladı beni küçük görürdü arkasından etmediği laf kalmadı. tüm akrabalarının çağırıyordu tatile gelin diye amaç göze sokmaymış.

o değil o kadar iyilik yaptım benim arkamdan da sallamış karaktersiz.