acı ama gerçek... 1.75'in altındadır. bakın tam rakam vermiyorum, "altındadır" diyorum. vahim... çok vahim.

allahtan yeni nesil gümbür gümbür geliyor da ortalamamız artacak, inanıyorum.

bu yazının özeti,

"tıfıl!"

not: boyum 71.46 inch.
çinlilere bakıp şükretmek gerek. (bkz: beterin beteri var)
(bkz: el elden üstündür), (bkz: 72 9 inç)
hakkaten 1.75'in altındadır. 20 yıldır topuklu pabuç giyememe sebebimdir.
tahminen, en fazla 1.75tir.
bir kaynağa göre de 1.71. http://haber.gazetevatan....neden_kisa/260486/2/Haber
hangi boy olandır.
benim en iyi ihtimalle 10 cm uzun olduğum ortalama. ayrıca 20 cm kelle hariç.
bende 1.93 boy var bir türküm ama bi bok olduğum yok, boyla alakası yoktur bu işlerin. 165 boyundaki pigmeler ne işler görür bir de ne artist olurlar zavallılar.
(bkz: kafası hariç 17)
170 civarıdır.
-ayh sen de kısaymışsın.
+kısa olabilirim, ama beni ayakta tutan şey ayaklarım değil.
-???
gerçek yüzü ortaya çıkan ve bundan dolayı panik olan bazı seks düşkünü kızların erkeklere çemkirmek için ortaya attığıdır.

vibratöre daha çok değer verip erkeğin boyunu konu yapmak türk kızına mahsus bir hali tuhafiyedir.
bende 1.88 boy var , hatta ne zaman ölçsem metre bunu gösteriyor. ancak ben kendimi sürekli kısa hissetmişimdir . bir türlü şu huyumu yenemedim .
aslolan penis uzunluğu olduğundan, önemi bulunmayan rakamdır.
görüldüğü üzere istisnalar hariç sik kadarlar.
ağzımı bozmayım diyorum ama olmuyor, olmuyor.
187 cm ile deve diye çağrılıyor olmam ortalamanın rezil durumunu gözler önüne sermektedir.
o zaman: 190 cm ile ismimle çağırılıyor olmam, tespitin yanlış olduğuna kanaattir.
1.73 - 1.76 bandında hareket eder kanımca, at üstünde o kadar gezersen olacağı bu.
1.74 civarındadır herhalde benim boyum 1.79 ortalamanın biraz üstü.
tahminen 1.75 civarındadır. fakat bunun üzünülecek ne tarafı vardır veya bunun abartılacak ne önemi vardır anlamış değilim. bir örnek vermek gerkirse bildiğimiz gibi moğollar kısa sayılabilecek bir millettir ki bunlar zamanında dünyanın anasını sikmişlerdir yani kısa boy savaş gibi fiziki etkinin en yüksek olduğu olgularda bile ana amil olmamıştır.

baktığımızda fiziksel özellikleri en gelişmiş ırklardan biri siyah ırktır, siyah ırkın ise dünya tarihinde dişe diğer hiçbir özelliği olmamıştır.
176cm olmalıdır.*
2011 verilerine göre 1.73 olarak çıkandır.
Her fırsatta türk hatunlarına laf söyleyen türk erkeklerinin boyu kısa dır.
1.60 olsa gerek.
1.55'lik iddaa oranı gibi boya sahip türk kızları için idealdir.