bugün

son günlerde kendini lost dizisine fazla kaptırmış yurdum kadınının serzenişidir.
(bkz: nerede o gunler)
gittiğimizde de peşimizden ağlarlar "rus kızları, ispanyol kızları erkeklerimizi elimizden alıyor" diye. neyse istenmediğimiz yerde kalmayız biz.*
http://img2.blogcu.com/im...matthew_fox_image__2_.jpg
http://www.freewebs.com/e.../Kenan%20Imirzalioglu.jpg

(bkz: o kim la)
kaşar kız isteğidir.

istediğiniz kadar eksileyin hacı. biz "rus kızı gelsin" dediğimizde(ki demem ben, sokayım rus kızına. yani... neyse) abazan, hayvan, öküz, vapur oluyoruz, siz de öylesiniz o zaman.

yek yea.
(bkz: önce kollarındaki kılları kes)
unutmadan
(bkz: badem bıyık yakışmış)
lost biteli aylar yıllar oldu, yurdum insanı hala işin magazininde dedirten serzeniş.
(bkz: türk kızları gitsin samantha fox gelsin)
(bkz: türk erkekleri gitsin jensen ackles gelsin)
her çekilin ben doktorum diyen erkeğe verebilecek kapasiteye ulaşmış kız söylemidir.
matthew fox denen zibidinin fotoğraflarını gördükten sonra, bu adamın beğenildiği yerden hakkaten gitmek istemekteyim. ben gideyim o gelsin.
tip itibariye türk erkeğini anımsatmaktadır aslında. hem tüm türk erkekleri giderse bir matthew fox kime yeter sorusunu akla getirir.
(bkz: gidecek yerim mi var)

ayran gönüllü türk kızının nba takaslarını aratmayacak değiştirme politikasıdır. çok değil önceki hafta gerard butler için bir başka yere gönderilmiş türk erkeğinin bu gidişle kıçı yer görmeyecek gibi. hayırlısı olsun. ayrıca bu namıdiğer Jack Shephard badağına kadar değiştirilecek adam bulamadınız mı lenn?!
sen ona da vermezsin. adamı geldiğine geleceğine pişman edersin.
delikanlı adam zaten matthew fox'un bulunduğu ortamda durmaz.
1.90'lık matthew fox isteyen 1.60'lık türk kızları cemiyeti'nin son açıklaması.
dışarıdan et ithaline farklı bir yaklaşımdır.
(bkz: Halkımız bizi yanlış anladı)
git-gel'lere alışık türk kızı söylemidir,bir istisnadır.

(#8788314)'de şairin dediği gibi biz rus kızlarını isteyince ''türk kızlarına kurban olun beeeeaaa'' diyenleri gördüm birden.

matthew abimiz gelse evde kalacağını bilmeyen kız söylemidir.kesin senle evlenirdi.**
kıllı, bodur ve göbekli türk erkeklerinden sıkılmış hatun söylemidir. acilen abinin adonis kaslarına bakıp ibret almamız lazım, bu gidişle har vurup harman savurduğumuz türk kızlarından da olacağız.

(bkz: bu gidişe bir son demeliyiz)
bağyan yazarları tespit ve tasnif başlığıdır. ***
yaa evet bence de keşke pis çirkin türk erkekleri gidip her birisinin yerine birer matthewcuğum gelse. o zaman güzelliğimiz boşa gitmez kıymetini bilen yakışıklının elinde.
sonraki basamakta ise matthew fox gitsin rocco siffredi gelsin derler.
bu adam gelse bile türk kızlarına bakmaz zaten. tatile gelen ruslarla felan takılır.
(bkz: aç ağzını geliyo) *
(bkz: matthew fox adam değil)*