bugün

kocalari artik nereye gidiyorsa aq.

kimseyi ilgilendirmeyen aktivitelerdir.
Selamın aleylüm der , stv açar haber izler çay içer yatar.
Çay demlerler. Oturur, televizyon izlerler. Yapacağınız ayrımcılığı sikeyim.
face de trip atıyorlar.
Bim,a-101 vsye gidip deli gibi alışveriş yapmak,yemek yapmak,evlendirme programı izlemek..
salatalık, muz, patlıcan gibi sebze meyvelerle çeşit çeşit yemekler yapıyor olabilirler.
(bkz: atom parçalamak)
bunu bir insan yapar ve türbanlı türbansız diye ayırmak işin süs kısmına kalır. kaldı ki bilgisayar da loglardan konuşma kaydına bakma diye bişey yok. bu tip genelleme yapanlar genel de annelerini gizlice savunur, neden? bilirler annelerini 20 cm etek ile sokağa çıkmasını engelleyemeyeceklerini.
Türbansızların yapmadıklarını yaptıkları olabilir mi ? Milletin günahına girmeyin kardeşim nerde sizde ki SAYGI ve Barış her insana olan eşitlikÇi yaklaşım?
(bkz: bunu anana sorsana delikanlı)
(bkz: bir troll doğuyor)

troll değilse durum daha vahim demektir.
eksik açılmış bir başlık, sanıyorum. "türbanlıların kocaları ananı sikmeye gidince" şeklinde başlaması gerekiyordu.
türbanlı denmiş ama herkes laik-atak annelerinin faaliyetlerini yazmış buraya.

türbanlı insanların evlerini nereden bilecekler ki başka türlü.
genelde standart şeylerdir. Atatürk'ün annesi zübeyde hanım'ın biyografisi okunarak bir fikir elde edinebilirsiniz
dolaplarının gizli bölmesinden dildolarını çıkarıyorlar.
şimdi türbanlı var türbanlı var... hepsini bir kefeye koymak olmaz.

ak trol bir evladın anası gibi bir profilden bahsediyorsak eğer...

kocası evden gitmez. yani gider ama sucu koca gelir hemen.

sucu koca gidince tüpçü koca gelir. o da gidince kocasının en yakın arkadaşı koca gelir.

o gidince amcaoğlu olan koca gelir. gelir de gelir..

lan bir koca gelmedi...
Ya sapık sapık düşüncelerinizi sırf kadın kapalı veya akpli diye nasıl düşüncesizce uyguluyorsunuz anlamıyorum. Ulan bizim annelerimiz de kapalı, çoğunun türbanlı. Senin annene de böyle bi laf gelse hala burdaki gibi gevşek gevşek konulabilir misin merak etmişimdir.
(bkz: kop kop)
KADINLAR NE YAPARI BIRAK ERKEKLERi NE YAPARI SORGULA DEDiRTEN SORUNSAL.

GENELDE ANANIN YANINDA SOLUĞU ALIYORLAR.
hep güven tam güven olduğu için sorun yoktur.

gayet şeffaf bi ailem var. içimizde; hatası, kusuru, günahı olan olursa allah affetsin. biz kul olarak elimizden geleni yapıyoruz.
https://www.youtube.com/watch?v=nFZJgz-Og8o
sadece kendisini ilgilendirendir.

kadın üzerinden bu tip genellemeler yapmayın, çirkinleşmeyin. ya da derdinizi doğru anlatan başlıklar açın.

aksi halde ben şahsen okumuyorum, yazılana değer vermiyorum. eminim bir çok insanda böyle yapıyor.

ayrıca sizin gibilerin bu iğrenç muhalefeti yüzünden akp iktidarda. artık buna eminim.
https://www.youtube.com/watch?v=oGMDl4mZ6as
Interneti açıp facebook ya da netlog'dan bulduğu sevgilisine kocasını anlatmaya ve ondan 'benim öküz' sıfatıyla bahsetmeye başlar; seks show yapmadan olayı kapatmaz. Hızını alamazsa koşup gelir dostuyla otelde tokuşur.
Not : Bizzat şahit oldum.
Ne yazik ki benim tanıdığım çoğu türbanl ya da bas örtülü, ailesinden ya da sosyal çevresinden çekindiği icin kapanıyor. Tabi ki kendine cok dikkat edenler de var ama öylelerini görüyorum ki yuh diyorum. Basi kapalı ama memeler ortada. Kalçalar ben burdayim diyor. Iste böyle türbanlılardan hersey beklenir. Cünkü basindaki türbanin hic bir anlamı yok onun icin.