bugün

yazın sıcağında kara çarşaflara dolananların ter kokmasıdır.
üstlerine örttükleri muşambadan ötürü gözeneklerinin hava almamasından kaynaklanan doğa olayı.

biraz sinek ilacıyla etkisiz hale getirilebilir.
7 Kat elbiseyi ben giysem benimde yaşıycağım bir durumdur. Anlayışlı olmak gerek.
duyduğum en saçma şeylerden biri yeminle. neredeyse hepsi mis kokuyor yanımdan ve altımdan geçenlerin.
Leş gibi kokarlar. Sözün ona muslumanlar ve temizler gunde 5 kere elini ayagini yikiyorlar. Ama vücut pislik içinde.
sokakta atletiyle dolaşan adamda kötü kokabilir. bunu başörtüsü olarak genellemeye vurmak ancak amip beyinlilerin yapabilceği iştir.
(bkz: genellemenin içine sıçmak)
Şimdi gene bana atar yaptırıyorsunuz.
Sonra sinir tepede geziyorum.
Bu uludağ bana iyi gelmiyor ya bıktım sizden
bugün bir kez daha şahit olduğumdur.
evet bu yüzden kadınlar sadece şort ve askılı badi giyerek çağdaş ve laik bireyler gibi davranmalıdırlar ama dikkat edin pediniz gözükmesin.
yalandır. Hepsi gül gibi kokarlar.

içki sigara kokan kemaliklerden bin kat iyidirler. Evet.
Ya "bakımsız" insanın türbanlısı, açığı olmaz saçmalamayın.
Temizlik imanin yarisidir, bunun farkidadir bir musluman ve ona gore davranir.
yanlış bir düşüncedir. kişiden kişiye değişir.
Yazın 35-40 derece sıcakta o kadar kat kat giyiniyorlar ki terden foseptik çukuru gibi kokabilirler...
bir insan temizliğini yapmıyorsa tesettürlüyken de kokar, laik mini eteğiyle de.

ancak nedense hep tesettür düşmanı, bağnaz birkaç kemalci anlatıyor bu olayı. ben hiç böyle birine denk gelmedim.

belki de yanımdan geçen kadınları koklamak gibi sapkın işlerle meşgul olmadığımdandır, bilmiyorum.
okuduğum gibi türbanlı kokusunu burnumda hissetim.
Bu sicakta kim oyle giyinse kokar. Ben şortla kavruluyorum kadin sirasiyla sudyen, atlet, beyaz gomlek, hirka, etekli palto giyiyor. Namusuna defans yapiyor.
aşırı parfümlü kadınların kokularından daha kötüsünü görmedim.. tesettürlü kadınlar beş vakit namaz kılanlar, beş vakit ellerini yüzlerini ayaklarını yıkıyorlar.. onların kokma ihtimali daha az.
sonuçta bilimsel bir gerçek var sıcak altında kapalı giyinirsen terlersin terlersen kokarsın kokarsan pis olursun.

bilim böyle söylüyor.
Kötü kokudan kasıt radyoaktif madde uyarısı alacak kadar parfüm sıkan kadınlar gibi kokmamak sanırım.
Bu başlıktaki entrylerin daha kolay oylanması için bir rehber yarattım.

Tesettürü eleştiriyor(konunun gerçekle yakınlığı dikkate alınmaksızın)---> Eksi

Tesettürü savunuyor (konunun gerçekle yakınlığı dikkate alınmaksızın)---> Artı

Yalansa yalan diyin.
Cok dogru bir kanıt. Tüm kapalı arkadaslarim leş gibi kokuyor. Insan bi duş alır.
Evet evet hepimiz Lağım kokuyoruz , Banyo duş parfüm alışkanlığımız yok, koltuk altımız leş gibi, Otobüslerde yolcu kalmadı bizim sayemizde, en iyisi siz Enteller gidin bu ülkeden , bizim gibi yobazlarla aynı ülkeyi paylaşacak değilsiniz heralde , yok yok kesinlikle gitmeniz lazım, size medeniyet lazım , tek Dişi kalmış canavar olanından..
ulaşım araçlarında ya da markette gıda alırken kaşrılaşılan üzücü olan durumdur.
garip bir genelleme. hiç rastlamadım. belki bir gün.