bugün

bizim yaşam tarzımıza karışacaklarına, başı açık kızlara dil uzatacaklarına, üniversite okumaya gelen gariban başı açık kızların beyinlerini yıkayacaklarına kendi çaplarında böyle salak videolar çeksinler daha iyi. kendilerini ilgilendirir, itirazım yok.
Sanat kokan hareketler.

Taktığınızın hakkını verin. Resmen rezillik.
açık kızlar çekse beyin yakmayacak mıydı ?

görsel
Yıllardır bu anı beklemiştim,
görsel
Ulan votka yerine elma suyu kullanmislar.haha.ulan
Şu başlığı açan kişi daha çok beyin yakıyor şu klipten.
Tamam komik ve saçma ona sözümüz yok da türbanlı algısını oluşturmak neden?
Türbanlı biri kendisine bir şey söylese oyrom yopmo diye çemkirir.
Yani gerçekten böyle gereksiz insanlar olduğu sürece ülkenin birlik olması,gelişmesi çok zor.
Arkadaslar turbanlisi sagcisi solcusu diye ayirmaya gerek yok. Ulke embesilden gecilmiyor. Dusun altinda sarki soyleyen cocuk belki de marksisti. Yani imkani olsa, okuyup dusunebilse marksist olurdu belki de.

Ulkeyi bolmeyin, insanlarimizi ayristirmayin lutfen. Alayi mal amina koyim!
bu geri zekalılardan adam akıllı video bekleyen sizlerde kabahat. adı üstünde türbanlı demişsin. yani yaptıkları mantıken doğru bir şey.
izledikten sonra ateist olmama sebep olan videodur. Cekeninde, paylaşanında, emeği geçen herkesin allah belacığını versin. Sizin yüzünüzden cehennemde yanacagim.
gençler kendi arasında eğlenmiş. alay konusu olabilecek kadar saçmadır ama türbanlı olmalarının bu konuyla ne alakası var? Başlıkta bunu belirtmenin gereği yok.
imam hatipler kapatılsın .
Bu mallar üreyecek , tehlikenin farkında mısınız ?
hayranlıkla izledim.

tebrikler.
Ulan.
(bkz: swh).
bütün kelime esprilerini yapmış kızlardır.
KAPATILSIN !

görsel

katılıyorum !
herkesin klibine kimse karışamaz.
Türbanlı olup olmaması beni ilgilendirmiyor ama keşke izlemez olaydım.