1. 1.
    benimdir. garip olansa bunları kullanmayan kişilere anormal gözüyle bakılıyor artık. hadi twitter tamam haber için falan takip edilir ama diğer ikisine ne gerek var amk ya? insan sürekli neden fotoğrafını paylaşma ihtiyacı duyar? aklım almıyor yeminle.
    27 -4 ... dick grayson aka nightwing
  2. 2.
    Bende kullanmiyorum. Netle en buyuk baglantim uludagsozluk. * zaten yogun bir insanim okul acikken gerek olmuyor nete.
    2 ... mrslily
  3. 3.
    yemin ediyorum kafası mis gibidir. keşke ben de öyle olabilsem. milletin "ne kadar da eğlendiğini" izlemekten içim şişti.
    ... ycorai
  4. 4.
    benimdir.

kafası rahat insandır,zira: "niye benim takipcim az, ulan bunun neyine 2000 takipci, niye tweetlerim, fotolarim az like aliyor" diye dusunmez. vaktini harcayacak baska isleri vardir...
    2 -1 ... eregion hollin
  5. 5.
    i am heere.
    ... fameraft
  6. 6.
    40-60 yaş arası çoğunlukla akraba dediğimiz insanlardan oluşan facebook kullanıcıları.
    1 ... erenamo
  7. 7.
    Dünyevi ve uhrevi zevklerden arınmış kişidir.
    ... godshome
  8. 8.
    Valla hiçbirini kullanmıyorum ve hiç eksikliğini hissetmiyorum. Sözlük dışında kullandığım hiç bir sosyal medya hesabım yok.
    1 ... go to heaven
  9. 9.
    2002 den beri aktif pc kullanicisiyim, facebook, uludag/eksi sozluk ve birkac webmaster forumlari haric bir uyeligim yok.
    1 ... super yazar
  10. 10.
    Bunlara ek olarak facebookta kullanmıyorum.
    ... sereftir seni sevmek