bugün

benimdir. garip olansa bunları kullanmayan kişilere anormal gözüyle bakılıyor artık. hadi twitter tamam haber için falan takip edilir ama diğer ikisine ne gerek var amk ya? insan sürekli neden fotoğrafını paylaşma ihtiyacı duyar? aklım almıyor yeminle.
Bende kullanmiyorum. Netle en buyuk baglantim uludagsozluk. * zaten yogun bir insanim okul acikken gerek olmuyor nete.
benimdir.

kafası rahat insandır,zira: "niye benim takipcim az, ulan bunun neyine 2000 takipci, niye tweetlerim, fotolarim az like aliyor" diye dusunmez. vaktini harcayacak baska isleri vardir...
i am heere.
40-60 yaş arası çoğunlukla akraba dediğimiz insanlardan oluşan facebook kullanıcıları.
Dünyevi ve uhrevi zevklerden arınmış kişidir.
Valla hiçbirini kullanmıyorum ve hiç eksikliğini hissetmiyorum. Sözlük dışında kullandığım hiç bir sosyal medya hesabım yok.
2002 den beri aktif pc kullanicisiyim, facebook, uludag/eksi sozluk ve birkac webmaster forumlari haric bir uyeligim yok.
Bunlara ek olarak facebookta kullanmıyorum.
Bir tek instagram kullanıyorum. Üçünü de bence yeterince karşılıyor.
Üçünüde kullanmam twitter neyse kullanılabilir ama instagram ve snapchat ne işe yarıyor özellikle snapchat hayatımda gördüğüm en saçma program erkekler çıplak vücut ve sigara ikilisiyle kızlarda ağır makyaj ve sigara ikilisiyle kameranın karşısında saçmalıyorlar birileride bunları izliyor başlı başına anlamsız ve saçma.
Sadece instagram var ama o da varla yok arasında tam olarak kullandığım söylenemez. Kullanmayan insana gelince o da bizim gibi dünyalı sadece kendini yerli malı yurdun malı dercesine ona buna sergilemiyor.
aferin dememizi bekliyor gibi duruyorsunuz. yani helal aferin nice job ama bize ne.
Facebook hesabı vardir kesin.
Aylak sınıfının teorisi kitabını okumuş olabilir.
Uludağ sözlük yettiğinden diğerlerini kullanmayan insan olabilir.
(bkz: ben)
instagram-snapchat kullanmıyorum. kullananlarında, beğeni kaygısı taşıyan insanlar olduğunu düşünüyorum, arkadaş şu iki uygulamada da, güzel, mutlu anılarınızı sanki misafir gelmişte evdeki fotoğraf albümünü açmışsınız sıcaklığıyla paylaşmak yerine kendimi beğendireyim diye cenin pozisyonunda poz veriyorsunuz. tuhaf tuhaf özçekimleri. o kadar zenginim ki bak şuraya gidiyorum ben samimiyetsizliği ve görmemişliği olmasa, sadece güzel anılarınızı paylaşsanız, mutlu fotoğraflar görsek, samimiyet görsek belki kullanılabilir. bu kadar uzaklaşmayız.
kullanmıyorum. şahsen mutluyum.
Twitter kullanabilirim ileride ama instagram konusunda özellikle ilgisizim. Neyimi paylaşayım kim ne yapsın fotoğrafımı.
twitter kullanarak girmedigim grup. Stalk yapacagim zaman acarim bi fake hesap isim bitince silerim cok da uzatmaya gerek yok.
Onaylanmaya, ilgiye , hava atmaya fazla ihtiyaci olmayan, ilkokul arkadaşının bodrum tatilini zerre kadar merak etmeyen insandır.
Bunların hepsinin birleşimi olan facebooku kullanıyordur. Kafa aynı kafadır. Hiç marjinal gibi davranmasın.
Üçünüde ghost olarak kullanıyorum.

Tanrı bizi popüler yaratmamış moruk, olmayada uğraşmıyoruz.
Sosyal medyanın yapmacıklığından sıkılan insandır.
facebook bana yetiyor, kullananlarla ilgili de yok salaktır yok ahmaktır gibi yorumlar yapmıcam. herkese saygım var, isteyen istediğini kullansın.