bugün

Msn e uğramayan, facebook hesabına ayda bir göz atan kişisidir. Sanal alemin çivisi çıkmış diyip kafasını dinlemek isteyen kişidir.
(bkz: aa o benim lan)
(bkz: hayır! Kara murat benim!)
Yadırganmaması gereken adamdır. Zira her yediği haltı kimsenin bilmesini istemiyordur. Ayrıca farklı da olmaya çalışıyordur.
(bkz: benim lan bu)
aklı başındadır. orası kesin. sayfalarca kafa sikmenin alemi yok!
hayatında bundan dolayı pek eksiği olmayan kişidir.
(bkz: buyrun benim)
bir de var olup da kullanmama durumu var. ne bileyim yeterince elit değilim galiba. sıradan halk kitleleri gibi facebook`ta takılmaya devam ediyoruz. ayrıca; (bkz: #6671182)
çok da önem teşkil etmeyen durumdur. fakat daha önemli hesaplar vardır hayatta ve olmaması acı verir.

(bkz: banka hesabı olmayan insan)
vaktini daha akıllıca işlerle harcayan insandır aferimdir ona.
(bkz: twitter hesabı olup da kullanmayı bilmeyen insan)
facebook'ta, resimlerimizi, adreslerimizi, doğum günlerimizi, sahip olduğumuz arkadaşlarımızı, ilgi alanlarımızı gösterelim, yetmesin twitter'da bunlardan arta kalan zamanlarımızda neler yaptığımızı yazalım..( yemek yemek gibisi yok, sıçmak gibisi yok, şurdayım, bu duygudayım..) yok artık!..
takip ettiği ve sevdiği ünlü kişilerin türkçe'yi katletmelerine ve salakça konuşmalarına şahit olmak istemeyen insandır.
mutluyum, gururluyum.
(bkz: o hikayedeki mal benim) *
twitter düzenli arızalarından birini verince çileden çıkmayan, naptığını an-be-an sonuna smileyler koyulan kısa cümlelerle anlatmayan, arkadaşlarıyla tweetleşerek değil de bildiğimiz yüzyüze iletişen, follower sayısı az olduğunda msn'de kişisel iletisine twitter adresini yazmak gibi bir ihtiyaç duymayan, kafası rahat insandır. candır.
(bkz: kara murat benim)
gereksiz olduğunu düşünen insandır.
hayatı 140 harfe sığdıramayan insandır.
reklam olmak istemeyen insandır.

(bkz: lakin bu benim)
pek bir şey kaybetmeyen insandır.
Aman her haltımı yazmak zorundayım ben. Kimse bilmesin. Kendi çapımda takılırım diyen insan.
hiç birşey kaybetmeyen insandır.
insanların an be an ne yaptığını bilmek istemeyen, kendisininkinin de bilinmesini istemeyen kişidir.
büyük ihtimal facebook'u olan insandır. yada (bkz: facebook u olmayan insan)
feysbuku kapattıktan sonra bi de tweetyle mi uğraşıcam diyen insandır.
kimin ne yaptığını merak etmeyip, diğerlerininde "onane ki lan benden" diye düşünen insan.

katılmaktayım.
çok fazla bir şey kaybetmeyen insandır. zira aklına gelenleri bilgisayarına ya da günlüğüne yazabilir. o da olmadı alsın eline bir kağıt bir kalem, tamamdır dostum geç.
evlenilecek insandır.