bugün

twitter kullanan insanin beyni yoktur. evet
Twitter adalet bakanlığı. O linçler sayesinde dayısı sayesinde ceza çekmeden sıyrılan bir sürü insan içeri tıkıldı. "Çok akıllı" arkadaşlarımız kullanmayabilirler.
Sürü pskilojisi ile hareket ediyor çogu. Araştır sonra linçlersen linçle.
biraz aziz nesin'in sözüne benzeyecek ama türkiye'deki twitter kullanıcılarının %80'i aptaldır.
Twiterdakiler de aptal. instagramdakiler de öyle. Tiktok zaten saymıyoruz. Geriye ne kaldı bilmiyorum.
insanların iyice sabrı, hoşgörüsü tükenmiş bilemiyorum insanlık nereye gidiyor herkes birbirine o kadar tahammülsüz ki.
Twitter geri zekalı yuvasıdır. Feminazisi, kürtçüsü, pkk sempatizanı, boş beleş duyar kasanı, abazanı, kekosu hiiiç bitmez. 2012 yıllarında daha güzeldi Twitter. Pek fazla bilinmiyordu.

Bir olay oldum mu linç ekibi sahaya çıkar. Sürü psikolojisi halinde hareket ederler. Bu linç ekibi de salağın önde gidenidir, hiç şaşmaz. Yazdıklarında gram mantık yoktur..

Embesil fenomenlerin tweetlerinin altında aptal yalakaları da her daim hazır bulunur..
Nerde işsiz varsa hepsi sosyal medyada linççi.
@emniyetgm
@suleymansoylu
@tcicisleri

entry bitti.
beni ülkeden soğutmuştur bıktım bunlardan be.
cümle sonuna genelde emniyet etiketlenir.
twitteri ciddiye almak komik geliyor.
twitter kullanmadığımdan ilgilenmediğim kültürdür.
black mirror dizisinin "hated in the nation" bölümünde mükemmel bir anlatımı var. mutlaka izleyin. linç kültürü çığrından çıkmış durumda maalesef. Araştırmadan soruşturmadan bir insanın hayatı kararabiliyor.
Twitter'ı tamamen birilerini hedef gösterip, o kişileri mahvetme üzerine kurulu olmasını gösteren kültürdür.

Bi sosyal platform bu kadar etkili olmamalı.
güncel Önemli Başlıklar