bugün

az önce öylesine bakarken gördüğüm ve neden sadece 66 bin küsür kişinin takip ettiğini düşündüğüm tüm müslüman aleminin takipçisi olmasını dilediğim tiwitter kullanıcısıdır. tweetleri incelediğimde ise birbirinden ilginç istek ve dileklerin olduğuda aşikardır.
bir kaç örnek;
*allahcc allah (c.c.)
bunları biliyor muydunuz: bu gece okuyacağınız bir sübhaneke'yle yarın follower sayınızda patlama olacak.(follower duası da olur)

*kapicicocugu kapıcı çocuğu
by allahcc@
@allahcc 6 takipçim var ve sadece fatihayı biliyorum; bir şeyler yapamaz mısınız ?

*allahcc allah (c.c.)
@
@karpuzkurdu bunu bana değil millete sorman lazım. günahların cezalarını bu tarafta hallediyoruz

*allahcc allah (c.c.)
seneye yetenek sizsiniz' e katılıyorum. yeteneğim yoktan var etmek. oy vermek için düşünmek yeter.

*bgezmis burak gezmiş
by allahcc
senin bile isa adinda birtane oglun var,rte isimli sadik kulun insanlari 3 cocuga tesvik ediyor.@allahcc'im sen akil fikir ver amin *

*allahcc allah (c.c.)
bazıları maçı 3 boyutlu izler, bazıları internetten kare kare izler. bütün kullarımız eşittir yine de.

*allahcc allah (c.c.)
124 bin peygamberin isim listesi bende saklıdır. sözlüklerden öğrenmeye kalkmayın. *
*allahcc allah (c.c.)
"aile imamı" facebook uygulaması gibi bir şey. uygulamayı kabul edip imam nikahı bile kıydırabilirsiniz. * *
*allahcc allah (c.c.)
bazıları bana fake diyormuş. inandırmak için mouse'tan elektrik mi vermek gerekir? profilimiz fake değil.

daha çok yalnız dayanamadım, isteyen gidip kendisi inceleyebilir. şaka gibidir. http://twitter.com/#!/allahcc
benim de dahil olduğum durumdur. nitekim allah cc de beni takip ediyor zaten. ilk kez allah'ın beni takip ettiğini hissetmemi sağlamıştır.
ironiktir.

(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
sahte hesapla yapılması gereken eylem.
delete all tuşuna eli gider falan.
sıkıntıya düşmeyin.
sahte hesapla yapılması gereken eylem.
delete all tuşuna eli gider falan.
sıkıntıya düşmeyin.
(bkz: ateş seni çağırıyor)*
onun sizin takipçiniz olması durumu daha ironiktir.
blocklanmaktan korkmaktır, inanmaktır,her sözünü retweet etmektir . *
(bkz: biri bizi gözetliyor)