bugün

android işletim sistemli, hem görsel hem işlevsel açıdan çekici bunun yanısıra ekonomik turkcell telefonudur.
isminde 5 geçsede kendisi 5 para etmez telefon.

Turkcell'in türk halkını nasıl salak yerine koyduğunun en basit göstergesidir. ve o salaklardan biride benim.
piyasadaki en işe yaramaz telefonlardan biridir.
aldığıma pişman olduğum türkselin dandik telefonu. geri verme şansım olsa verip başka telefon alacağım.
pişmanlık yasasından yararlanmak istiyorum.
ara deyince hemen aramaz şoyle bir bekler nedense. siz bir daha basarsiniz ve bir daha araya. kafasina gore arar ki karsi taraf vodafone ise ve kapaliysa sinyal sesinden sonra not birakmak istemezsiniz ama nafile ekrani kararttigi gibi birde kilitlemistir. bari birsey diyeyim deyip ara beni dersiniz de bu defa durduramazsiniz. yazik verdigim para haram olsun.
MAXIPRO BESI SAMSUNG GALXY S3 ILE AYNI MENUDE OLAMAKLA BERABER ISLEMCISI FALAN YAVAS OKADAR. ŞiRKETiN VERDIGI TELEFONDUR.
wifiyi acinca kapatinca kitlenen telefondur almayin.
en büyük pişmanlığımdır. ilk çıktığında 600 kağıt saymıştım, yazıklar olsun o kadar da övdü a.qoduklarım.
aklı olan almaz. almayın lan. hatta tüm teknoloji ve kapitalizm ürünlerinden uzak durun.
yıllardır halka sokmadığını bırakmayan turkcellin bir başka numarasıdır. wifi ya açık kalacak ya kapalı fikir değiştirirseniz telefon kitleniyo. ayrıca android güncellemesi yapınca menu kayboluyo bildiğin.