bugün

gün itibariyle haber ajanslarına bomba gibi düşmüş, 75 milyon insanın yemeden içmeden beklediği hadise.
http://www.haberturk.com/...cat=160&dt=2007/11/26
(bkz: çılgın dekolte)
disarda yapamadiklarini dört duvar arasinda yaparak bunlari da yasamis olmak icin yapildigini düsündügüm eylem.
türbanlıları yeterince didik didik ettik şimdide evlerindeki mahremiyetlerine bulaşalım nasılsa türban takan insan insan değildir. Bir gururu, onuru, insanlık şerefi, hakları yoktur.. Onların en mahremini bile ulu orta tartışmaya hakkımız vardır mentalinin dışa vurum haberidir. Hayır sanane! ister dekolteyle ister şalvarla ister boxerle ister çıplak dolaşırım sanane! diye bağırmak istenir bu tip insanlara.

edit: daha çok eksileyin - verdikçe cumhuriyet kurtuluyor ya...
dışarıda dekolte giyip evde türban takan insanların davranışı ne kadar doğal karşılanıyorsa o şekilde doğal karşılanması gereken durumdur .
baskı sonucu kapanan bir çok genç kızın içinde kalanlardan kurtulmasıdır.
bu açıklamayı yapan hatunun röportajından yayınlanmayan bir kesit;

--spoiler--
hayır ben kendımden bılıyorum, cok feci bir şekilde o kapıyı kapattığım anda içime birşeyler doluyor mu desem giriyor mu desem... ne desem?
--spoiler--
sabahtan beri, ne zaman sözlükte açılıp polemik konusu olacak diye merak ettiğim gündem. ama geçen yirmi dakikada düşündüğüm itibarı görmemiştir. bu durum sevindiricid.. sanırım sözlük doydu bu tarz saçmalıklara ve biraz daha bilinçlendi artık.
tek kelimeyle iki yuzluluktur. evet, iki sozcuk oldu aslinda ben de farkettim, ama bu iki yuzlulugu degistirmez. sen kalk ben dindarim, oram gorunurse cayir cayir yanarim, buram gorunurse fikir fikir kaynarim de; ama git studyo tipi dairende veya bogazdaki yalinda tangayla, onden kancali sportif sutyenle gez. olacak is degil. ben derim ankara, sen dersin edirne-izmir 11 saat. dusuncelerimizi hayatimiza implemente ederken biraz daha dikkatli olalim, olmayanlari uyaralim.

exit();

ek:
buradan tum "sanane lan gotlek! istedigini yapar" turunde dusunen* arkadaslara sesleniyorum;
tabiki icine-altina-disina giydiginde beni ilgilendiren bir noktasi yoktur, isterse donla gezsin ama etik* degil.
yalnizca sunu belirtmek istiyorum; bu turbanli hanfendilerin gerek esleri gerek kendileri, sokakta gordukleri dekolte giyen bir bayana "yanacaksin kafir!" gozuyle bakmalari ile kendilerinin gerceklestirdikleri eylem cok buyuk bir inanc cakismasi yaratmaktadir. **
bu durumda ya sokakta dekolte giyen abla musluman oluyor; ya da o kafir, sokakta sac telini gostermeyen fakat evde dal-gobek gezen turbanli bayan musluman oluyor. hmm...aslinda tekrar dusundum de, sanirsam uzerinde allah yazan domates daha yesil.. evet, evet, kesin bu. dahiyim ben!
doğal olarak kendini umacı gibi sarıp sarmalanmış halde iyi hissetmeyen türbanlının, evin içinde -s-açılıp rahatlaması durumu.
bastirilmi$ duygularin bilinc altinda ya$anmasi gibi bir psikolojik analiz yapmanin pe$inde olan insanlara allah akil fikir versin demek istedigim olay.
(bkz: çok fena manyak çılgın dekolteaaaa)
(bkz: yıkılıyooo)
turbanlilari kendi cinsine daha cok yakinlastiran eylemlerdendir.

(bkz: lesbiyenlik)
--spoiler--
cemil ipekçi: erkeklerin hepsi evde boxer'la dolanıyorlar...
--spoiler--

insanlık suçu lan bu....
(bkz: insanlar tuvalette donlarını indiriyorlar)
vay sürtükler vay ! hiç de utanmaları yok bunların yahu! insan kilotla bari yapar şu ev işlerini, dedirten sözlük ahalisini kahreden bununla birlikte epeyce düşündüren ,başlığı açanın biryerini tavan yaptırırken,birilerine ironi yapma hakkı veren durumdur.
turbanlilarinda insan oldugunu dusununce ergenlik cagini gecmis her turbanlinin yapmasi gayet normaldir.
gereksiz yere polemik olsun diye abartılan hede hödü, sanane kardeşim evde nasıl dolaştığımdan yawff.
**
ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.
şaşırmadığım haber. ama nedense birileri sanki dört gözle bu haberin birileri tarafından delare edilmesini falan bekliyormuş sanki. yahu onlar da sıradan bir insan ve kendi evinde istediğini giyebilir.
(bkz: ciplak olarak sozluge entry girmek)
dişarda kapalıysan evde de kapalı olmak zorundasın aksi etik değildir gibi aptal saptal bir mentalin rahatsızlık duyması sonucu uzayan konudur. Türbanla da dışarda dolaşırsın dekolteyle de ama donla dışarda dolaşılmaz. Evde donla dolaşan da mı etik değil üstelik dışarda bile giyilemiyor diye sorası gelir insan. Bir başka şekilde toplum içinde içeceği çorbayı kaşıkla içen evde de mi kaşıkla içmeli? ekmeğini bandırsa etik olmayacak mı diye de sorulabilir.
(bkz: kamusal alanda çılgın dekolte giyilmesi)
insanın başına ne gelirse meraktan gelir, sanane kardeşim sen kendi işine bak dedirten durum.
(bkz: türbanı çıkarma fantazimiz bozulmasın)
Kendi mahremleridir. Kimseyi alakadar etmez.