bugün

"zaten tümer çok yaşlıydı, takıma pek faydası olmayacaktı" şeklinde tesellisi olacak haber. ama bi şekilde oynar o ayrı mesele.
(bkz: kapak olan olaylar)
beşiktaşlıların yüreğinin yağlarını eriten haberdir.

(bkz: ne ekersen onu biçersin)
tümer'e mahkeme kararı ile yaşını küçültme fikrini aşılayan haber
"alay komutanı fanatik beşiktaşlı çıkar inşallah" dedirten olaydır.
benı bugun sevınddırebılen ılk haber... besıktaslılar görun ıste alma mazlum un ahını cıkar aheste aheste *
ben yapıyosam o da yapacak dememe sebebiyet verebilecek lakin işin içinden bi şekilde sıyrılacağını düşündüğüm durumun ifadesi...
açgözlülükle onu da alalım, o da bizim olsun, şurda bir tane kalmış, diye etrafa saldıran fenerbahçe yönetiminin son fiyaskosu.
bu yönetim, bunu da alır. (bkz: kuşum aydını futbolcu sanmak)
(bkz: bilinen birşeyi yeni haber gibi sunmak)
(bkz: pişirip pişirip aynı yemeği koymak)
(bkz: tüm er)
azizin yalan soyledigini belirtir
tumeri alirken askerlikten men sozu vermisti
ektiğini biçti.böylece tümer kendi kendini cezalandırmış oldu.
aziz yıldıvımın yalan söylemediğini gösteren başlıktır. fenerbahçe bir cumhuriyettir ve tümer metin de türkiye cumhuriyetinde askerlik yapacağından fenerbahçe cumhuriyetinde askerlikten muaf olacaktır. *
(bkz: aziz baskan tümer i orduya gotur)
(bkz: tümer metin selam versene) *
(bkz: tümer nöbete tüfeği al eline)
(bkz: alen sahaya üçlü çektir kartal a)
1 sene fenerbahçe'de yarım sezon oynadıktan sonra devre arasında ayrılacak ve bu nedenle boşuna beşiktaş'ı satan futbolcu.
nobreyi askere alma ihtimalleri olmadıgına göre...
fenerlileri kısmen, hatta minimum derecede üzecek haber. vatan borcu namus borcu ödesin tümerde. fenere fazla dokunmaz fener bir fuybolcunun varlığıyla, yokluğuyla yıkılmaz.
(bkz: hocam bu gol olur) * * * *
10 iznine geldiğinde başında kefle maçlara çıkacak olan topcu.
(bkz: ilahi adalet) *
(bkz: kartalın adaleti)*
buna yazılacak çok şey var aslında birincisi ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE AHESTE olabilir ama bence bu olay Tümer'in başına gelecek olan kötü bir olay değildir. Zira Tümer daha inönüye gelecektir ve taraftarın dediği gibi '' Beni sadece Allah yargılayabilir dedin ama bişey unuttun...ALLAH AFFEDER ÇARŞI AFFETMEZ'' NOT: Beşiktaşlı falan diilim Galatasaraylıyım ama bunu ben bile hazmedemedim
bir zamanlar beşiktaş kapalısıyla tezarühatlar yapardı, artık ordu milli takımında kendisini izleyen erlerle yaylaları söyler.

(bkz: allahın sopası yok)
Allahın sopası yoktur dedirten olaydır.
Tüm kanaryaları selam ederiz.