bugün

yeni yazar olmuş ama kafası örümcek beyinli yeni yetme troll yazar. ablacım senin söylediğin kemoş zihniyet dinsizlik artık yemiyor insanlar ahireti düşünüyor sen ne yapıyorsun gece kulübü rakı bira gezme yeme içme sıçma başka bildiğiniz var mı bu ülkeye ne faydanız oldu da kadir gecesine laf atıyosun zavallı ezik. evet...
ortama dikkat etmesini istediğim yazarımsı malum platform sıkıntılı tiplerle dolu allah muhafaza birileri bacaklarını omuza atabilir. evet...
Dağılın çomaruslar.
(bkz: #39689451)

yüz vermiş olsa saçlarına methiyeler düzecek adamların nickaltı girdiği yazar.

olur öyle arada...
https://m.uludagsozluk.com/e/39730087/

Akraba evliliği sanırım.

Neyse allah akıl fikir beyan etsin.

Edit: kendisini son defa kullandığı ifadeler konusunda uyarmak isterim. Yok öyle bana hakaret ettiler diye ağlayıp aynısını dilinden düşürmemek.

Kibritle oynayan ya kendini yakar ya evini...
ironi aşığı bir yazar. tanımam etmem onun haricinde. gene sözlüğün seviyesini baz alırsak ortalamanın üstünde diyebiliriz.

ama benim anlamadığım ne çeşit bir yazar nickini kendi ismiyle alır gibi düşüncelere sevkeden bir yazar. tabii eğer kendi ismiyse. öyleyse bu amatörlükten dönmesini salık veriyorum.

edit: ironinin bokunu çıkarmak gibi bişey. zeki görünmeye çalışıyor da olabilir ama fazla ironi sıkıcı olabiliyür.
Takipçisi zall olan yazar.
Feminist duyguları kabarmış, kadın haklarını savunmaya çalışan yazar. Buradaki çomarlara laf anlatmaya çalışıyor ama boşa.
"Zall beni takip ediyor " bu cümlesinin de ironi olduğunu anlamayan açık gerizekalıdır.
Meriç de damladığına göre olay tamama ermiştir rkdşlr.

Artık gönül rahatlığı ile dağılabiliriz.
Ne oliyi hayurdur?
sözlükte edepsiz şeyler paylaşmayın ayıp dedik hedef olduk. eski suç ceza kanununun 2 3 maddesini paylaştım o da eskiymiş. etikliğini kimse takmıyor. şurada kadın kısmını hunharca sex ile yargılamayın diyince konudan müzdarip kendini mağdur görecek zâtlar 4 ayak üstünde koşarak geldi. sıkıntı yok it ürür kervan yürür, senin eksin beni anca güldürür. şimdi dağılın olaysız...

edit: (bkz: verem eder geceler) nickli yazarla konuşup konuyu kapattık. anlayışla karşılayıp dikkat edeceğini söyledi. iyi niyetine teşekkür ediyorum bende...
Bu tülay naptı size acep? Ne yaptıysa iyi yapmış *
sığ düşünceli bağnaz ortama isim yapmaya gelmiş troll yazar. evet...
sevgilisi varmış çokta şey değil yani.
Sözlük abazalarına tek başına savaş açmış feminist yazar. Kararını tebrik edip yanında olacağımı bilmesini istiyorum.
isim yapmak için her türlü edepsizliği, şerefsizliği, köpekliği, haysiyetsizliği harmanlayıp din millet tanımadan trollük yapan hayvan beni ne ile suçluyor?! Bak en trol entryn bu oldu.
ayakkabı topuğundan siki kalkan abaza çomarlar tarafından abartılmış biri. kezbanın kokusunu 5 km öteden alırım.
https://www.youtube.com/watch?v=vEbGnHSsFJE

eyi ehonomi buysa götüsünü kim bilir artık .
isimlerin önemi yok koçum o zaman ki ekonomi ile şimdi kini kıyasla .

varsa öyle bir yetin .

biz bu işi vatana hizmet vatan borcu olarak yaparız .

üste para bile veririz .

öyle ehonomi götü demekle ehonomi götü olmaz yani . keşke kötü olsa da erdoğana sallasanız dimi .

ama nerdeeee o günler değil mi ?
Vatana hizmet için yalan söylemlerle video paylaşmak tam senin gibi bir vatan severe yakışan hareket. Şartları kıyaslayacak kadar da aptalsın. Osmanlı yıkıntısı bir çöplükten devlet çıkarıldı ve sen bunun 60 yıl öncesi ile şimdisini karşılaştırıyorsun. Bu kadar beynin var...
Valla onu bunu bilmem de, tiamat denen amin feryadı saldırıyorsa kesin doğru şeyler yazıyor bu kız.

Edit: aptal demedim amin feryadı dedim, uzatirsan yol olur küfürler çıktığın yere ite ite sokarim.
Sizin de karınızın kızınızın nickaltına yazsalar hoşunuza gider mi?
al da sus bari .

görsel
toplumsal sorunlara duyarlı olduğu kadar verdiği tepkilerle de hislere tercüman olan kadın yazardır.
meriçleri de varmış. evet.