bugün

ne kadar yazık, insanların hastalıklarıyla bile dalga geçer olmuşuz. gırtlak kanseri amcamızı da takdir ediyorum, kendisine gülecek bu kadar insana rağmen yaptığı hatanın bedelini nasıl ödediğini göstermiş.
(#10926217).
(bkz: bir acayip aleti boğazına koyup konuşan adam)
(bkz: bu troll başlığı tutunca yenisini açtık)
tam sigaramı yakarken karşılaştığım ve garip oldugum reklamdır. çok etkilidir.
hastalık yaşamamış insan bakış açısıdır.gerçek bir hastalıkla baş başa olsan insanın sağlığı karşısında aslında ne kadar aciz olduğunu sağlığını gerçek anlamda tehdit eden bir şey varsa onun geceleri nasıl uykularını kaçırdığını anlarsın belki bir gün umarım yine de olmaz ama.
gırtlak kanseri olduğu için konuşamayan adama yarılan zekalarla karşılaşmamıza vesile reklam. bravo bize.
bu duruma gülen yazar arkadaşların başına gelirse böyle bir dert , o zaman gülmeleri sessiz olacaktır eminim.
sigara içtiğim için reklamı izlemek rahatsız ediyor. çünkü gerçekçi ve etkili. bıraktırmasada söndürmeme sebep oluyor. ayrıca içmeye devam edince sanki dayıya saygısızlık yapmış gibi hissediyorum. kanalı değiştirmeyi tercih ediyorum şu sıralar.
reklamda oynayan adama dertlenip bi sigara yakma işini yapanlar da var demek ki, yarım yarım yarılanlar da.
evet biz malız cidden.
bu reklama gülebilmek için insana ait bütün niteliklerini kaybetmiş olması gerekiyor bir insanın. *
south parkda ki bir karakteri hatırlatan reklam yoksa gülünecek bir yanı yok.
artık bayan reklam. Lütfen artık kaldırılsın; çünkü ne zaman başlasa kendimi öldüresim geliyor. içime kasvet basıyor vs vs. Bu reklamı sonsuza dek görmeyceksin bir daha deseler, sigara içiyor olsam derhal bırakırdım.
tat alma duyum koku alma duyum tamamen kalmadı adamını konu alır.
not: adam keştir.
beni sigaradan soğutan ve sigarayı bıraktırmak için tiryakileri sigaradan caydıracak çok etkili bir reklamdır.
kanalı hızla kapamama neden olan reklamdır. allah yardımcısı olsundur, yazıktır günahtır...
sigarayı bırakmayı sağlayabilecek bir reklamdır. [http://www.youtube.com/watch?v=HZ5sGESvdlM ]
çok etkileyici olmuş bir reklamdır. aklıma her izlediğimde babamı getirir. adam kaç yıldır sigara alkol içiyor birşey olduğu yok. neden hep iyi insanların başına gelirki böyle hastalıklar diye düşündürüyor beni. üzücü.
bir sigara daha yaktıran reklamdır.
sigara içmediğim halde korkmama neden olmuş reklamdır. psikoloji bozacak derecede olmuştur. korkunç gerçekten.
iç burkan reklamdır. üzülüyorum ben o amcaya.
Çocukları korkutan, adi ve basit bir reklamdır.
adamın derdini düşünüp hüzünlenerek bir sigara daha içmeye sebebiyet veren reklamdır.