bugün

güzeldir.*
asıl adı hatice tuba büyüküstün saylaktır.
(bkz: baba büyüksün)

edit: valla öyle okudum lan.
görüntü yönetmeni, sami saydan'ın eski sevgilisidir.
ikizlerini doğurmak üzere olan kadın. Ayrıca evlenmiş ve yakında anne olacak olmasına rağmen hala birilerinin eski sevgilisi olarak anılması pek hoş değil.
bugün doğuran bayan oyuncudur.
ikiz bebekleri olan oyuncu. o artık bir anne.
Güzelliği taşıdığı derecede anneliği hak etmiş ve kendine yakıştırıp bunu göze alacak kadar cesur , aynı zamanda bir zariflik abidesidir.
ikiz çocuk annesi. hamilelik döneminde ağzı yüzü kaymış başlıbaşına bir zarafet dişisi.
allah analı babalı büyütsün diye temennide bulunduğumuz ikizlerini doğurmuş türkiye'nin en güzel kadınlarından biri.
toprak ve maya' nın dünya güzeli oyuncu annesidir.
güzel kadın. tamam güzellik göreceli de bu kadına da çirkin denemez ki be kardeşim.
güzel kadın kötü oyuncu.
sadece görüntü var.
başrol fazla bu kadına çemberimde gül oya dizisindeki gibi yan rollerin daha çok yakıştığını düşünüyorum.
Tuba Büyüküstün 5 Temmuz 1982 yılında istanbul'da doğdu. istanbul Özel Doğuş Okulları'ndan ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken reklam filmlerinde oynamayı kabul eden Büyüküstün, üniversiteyi bitirdikten sonra yönetmen Tomris Giritlioğlu sayesinde televizyon dünyasına adım attı.
Çok güzel bir kadın. Kuşkusuz Türkiye'nin en güzel oyuncusudur. Keşke oyunculuğu da yüzü kadar güzel olsa.
devyarasal meteor parçası.

http://www.facebook.com/p...pe=1&relevant_count=2
aslında çirkin olan kadındır. kendisi kars kökenli olup, esmer ve renkli gözlü olmasından popülarite yakalamıştır.
Güzel kadındır Allah için ama donuk ifadesi ve tavırlarıyla berbat bir oyunculuk sergilemektedir. Bir insan bu kadar mı kasar?
gayet güzel bir kadındır.

bu kadına çirkin diyenlerin etrafı natalie portman'larla mı kaynıyor anlamıyorumki...
5 seneden beri aşık olduğum bana göre Türkiye'nin en güzel kadını. Eşi ve ikiz bebekleri ile çok mutlular Allah bozmasın. Ama bir gün bana dönmek isterse kapılarım her zaman açık olacak.
yabancı uyruklu olsaydı, türk erkeklerinin çükünün düşeceği bayan olacaktı. ne yazık ki tanrınız bunu istemedi gençler. bir bildiği var demek ki.
hayatımda gördüğüm en güzel kadın net.
nette vs yer alan bütün özgeçmişi düzmeceden ibaret güzel orjinal kızılımsı saçlı lise arkadaşımdır.
çok güzel kadındır allah mutlu etsin çocukları ve eşiyle beraber.
yeni dizisi 20 dakika ile ekranlara geri dönüyor. bölüm başına 35 bin lira alacakmış.