1. 1.
  ...
  fakat mehmet şimdiye kadar tarihinde defalarca kaşını açmıştır. hatta daha kötülerini de görmüştür.
  ayrıca mehmet'in rojda sandığı kişi uzuuuun zamandır hep onunla oynayıp iyi geçinen kişi değilmiş.çünkü öyle olsaydı rojda'nın köyündeki herkes onun gibi düşünmek durumunda kalırdı ki böyle olmadığını biz iyi biliyoruz.
  1 -1 ... lyrics
 2. 2.
  batman joker ilişkisi gibidir. birbirlerini tamamlarlar.
  -1 ... khan
 3. 3.
  çapulcu-asker ilişkisi gibidir. asla birbirini kesmezler. ayrıca tsk'nın ilişkisi de ancak çapulcularla değil yeşil ordularla, kızıl ordularla olur.
  ... lyrics
 4. 4.
  terörizm denilen şerefsizliği tsk ile ilişkilendirme çabasının son kusmuğudur.

  bir milletin şerefini sembolize eden bir kurum ile, bir topluluğun şerefsizliğini sembolize eden bir güruhun karşılaştırılma gafletidir.

  ilişki, mutlak vardır. ancak bu koskoca emniyet müdürlüğünün narkotik ile ilişkisi kadardır. tsk; elindeki kuvvetlerin ancak %6 sını pkk ile mücadeleye ayırmıştır. 250 tane f16 uçağından sadece 5 tanesi pkk mevzilerini bombalamakta, asker eğitmek için harcanan milyonlarca merminin sadece %4 kadarı pkk'ya sıkılmaktadır.

  tsk kurumunun batıda, güneyde, doğuda ve kuzeyde sürekli tetikte olması gereken düşmanları vardır. hiç bir komşumuz "dost" olarak adledilemez maalesef.

  ne denizaltılarımız, ne yüksek teknolojili roketlerimiz, ne tanklarımız, ne bilgisayar sistemlerimiz, ne uydularımız, ne dünyanın hayran olduğu obüslerimiz, ne gemilerimiz ne de bio-kimyasal silahlarımız pkk ile olan ilişkinin içerisindedir.

  hiç kimse küçücük, bir avuç; tek özelliği türk milletinin yüce vicdanı sayesinde "sivil" ayağına yatarak asker yetiştiren bir topluluğu haritadan silmediği için beslenebilen, eciş bücüş 1000-2000 kişilik örgütü büyükmüş gibi, tsk ile eşitmiş gibi gösteremez.

  bu eşleme eblehlikten, komiklikten öteye gidemez.
  4 -3 ... spiritus sancti
 5. 5.
  dağ ile fare arasındaki ilişkiye benzer ilişkidir.
  3 ... protest sanayici
 6. 6.
  insan ile kene ilişkisi ile çok benzer bir ilişkidir.
  1 ... ketoral sampuan
 7. 7.
  uludag sözlük tabuları yıkma ekibi tarafından kurulan ilişki.

  yalnız gözden kaçan bir husus var tsk'ya çamur atayım derken ağızlardan çıkan salyalar sözlüğü kirletiyor.
  (bkz: amerika yokmuş gibi davranmak)
  ya da
  (bkz: dünyadan haberi olmamak)
  hatta
  (bkz: cafer sıçtı bez getir cıvık sıçtı tez getir)
  3 -1 ... xargn
 8. 8.
  20 yıllık kadim dostluk. *

  (bkz: amerika faktörü)
  1 -4 ... qosito
 9. 9.
  (bkz: (#7079002))
  ... seretan
 10. 10.
  it does not matter if the war is not real, or when it is, that victory is not possible. The war is not meant to be won. It is meant to be continuous. The essential act of modern warfare is the destruction of the produce of human labor. A hierarchical society is only possible on the basis of poverty and ignorance. In principle, the war effort is always planned to keep society on the brink of starvation. The war is waged by the ruling group against its own subjects. And its object is not victory, but to keep the very structure of society intact*
  ... krasnayapolyana