bugün

saçmalığın daniskası. rte nin dinle alakası olmasa tamam diyeceğim de, adamın karısı türbanlı lan.
olay kazadır. uçak dediğin şey incecik havada gidiyor asfalt yolda değil. alçak irtifada ısınan havadan dolayı

uçak bir alçalır bir yükselir. türbülans da denir. saniyede 200 metre ile minareye sürtecek adam yeryüzünde yoktur.

uçak dediğin şey 20 metre genişliğinde 13 ağırlığında 700 km hızla gidiyor hemde yerden 100 metre yükseklikte

50 santimlik hata uçağın düşmesi demektir.

hem öyle niyet var. adam yükler bombayı yapar yapacağını. minareye sürtmek neki.
(bkz: fantom camiye daldı görev başarılı)

bu habere inananın beynini harbiden fantomla falan temizleyeceksin ki düzelsinler. hey allahım ya. sen ülkemi cahil cüheladan koru.
(bkz: türk ordusunu bitirme planı) dünyanın hiç bir gücü biterememişti fakat kendi vatandaşımız bitirmeye kararlı...
(bkz: yok artık devenin bale pabucu)

rte yanlısı medyanın uydurması. yani kime kızmak gerek haberi yapana mı? habere inanan mı?
vakit kelimesi işin içine girince kıçtan uydurulduğu şüphe götürmeyen olay. ekrandaki görüntüyle karar veren arkadaş hiç düşünmedin mi acaba uçaktan bu görüntü nasıl alınmış kim saklamış kim servis etmiş?
27 ekim 2004 yılında gerçekleşmiş olaydır. makatından yalanlama yapmadan önce arşive bakmaları tavsiye olunur. yoksa komiklikleri ibretle izleniyor.

http://webarsiv.hurriyet.....tr/2004/10/27/543372.asp
habervaktim'i kaynak gösterenler var hala hey allah'ım ya.

(bkz: bir kaynak olarak habervaktim)
bu adamların aklı arada bir gidiyo ama asla geri gelmiyo bu belli.
ordu düşmanı cemaatçi takımının asparagas haberidir.koca devletin anasını ağlattılar,her yerde kadrolaştılar ama orduyu ele geçiremediler. işte millet.... bunların kuyruk acısı bundandır. o ordu ki ele geçirilmediği müddetce hain planlarını asla uygulayamayacaklardır. bunun bilincinde olan amerika merkezli cemaatçi takımı ordumuzu o irinli yaralarla dolu dillerinden ve kalemlerinden akan yazılarla karalamaktdır. o uçak tüm cumhuriyet düşmanlarının münasip bir yerine girer inşallah.
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: fantom camiye daldı görev başarılı)

öncelikle aynı başlığın olduğunu belirtmek isterim ki bu başlığı açan vatandaş o başlıkta da yazmıştır. ordu düşmanlarının* evirip çevirip 6 yıl (yazı ile altı yıl) sonra yeniden gündeme getirdikleri haber.

aynı haberin başka başlıklarını görmemiz an meselesi. bu durum diğer ordu düşmanı yazarların ellerinden öper.

bu arada,
(bkz: yalan haberlerin kaynağı haber vaktim)
(bkz: 06 09 2010 vakit gazetesi haberinin yalan olması/#9295565)

hadi canım çay istemez.
vay efendim artık müslüman ordu istiyorlarmış da, yok bunlar allahsızmış da... kafayı mı yediniz ey ahali? camiye saldırmak böyle mi olurmuş, hiç?

sizin saldırı anlayışınız nedir?

not: ayrıca habervaktimden başka hiçbir haber sitesinde bu habere rastlayamamak garip.
ya bsg yahu.habervaktim.com yani,daha açığı var mı?
aptal recep gidip akdamar da kilise açıyo,siz islamcıların kılı kıpırdamıyo,var mı böyle bi çelişki?
not:yobaz ve kilise açılışı.böyük olay onlar için yani.