yadsınamaz bir gerçektir. doğruluğu su götürmezdir. bütün sözlüklerdeki troller yakışıklıdır, romantiktir, geç boşalırlar... hayvan gibi değil, insan gibi...
bir tanım içerisinde kurgu dahilinde kesinlik arz eden kelimelere yer vermeniz önermeyi kesinlikle yadsınamaz ve su götürmez şekilde...

(bkz: konu neydi lan)
(bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır)
(bkz: kişi kendinden bilir işi) diycem ama troll olmayı bile beceremedikten sonra...
(bkz: dinleyin ulan develer)
şöyle bir aynaya bakınca katıldığım tespittir. eli çükünde, meriçlik peşindeki asosyal ve sivilceli ipneler ne bilsin.
dikkat çekmek için her türlü değere saldıran biri yakışıklı mıdır bilemeyiz, lakin özgüvensiz ve ezik oldukları kesin.
Bakim. (bkz: swh)
bence sözlük yazarları genel olarak yakışıklıdır. kendimden biliyorum.

şöyle düşünün, sözlükte karı marı yok. bu adamlar aç kalmışlar kadına hasretler. o kadına olan özlemin verdiği zulüm sonucu doğan o sabır, o irade, kadın yolunda sarfedilen emeklerden doğan o kaslı vücut. adamlar entry giriyor mesela, terliyorlar tabi. o kaslarından akan terler. sonra karantina sonucu uzamış saçları can yaman misali savurmalar falan.

yakışıklıyız arkadaşlar. o değil de bugün girdiğim bir entryde de tipsiz olduğumu söylemiştim. bi dediğim bi dediğimi tutmuyor. benim gibi hainlere güven olmaz.
O kadar katılmıyorum ki...
troll kızlarda çok seksi oluyormuş öyle diyorlar.

ideal çift kavramına uyar bunlar.