bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    şizofrenik bozukluk sahibi kimsedir.kamkisi morsiyah la olan maceraları alır götürür. tanımam etmem aslında...*
    3 -1 ... karga
  2. 2.
    kişilik bozukluğu olan, kendini iki farklı kişi zanneden nevrotik bir şahıs...
    2 ... phyxius
  3. 3.
    eksi de okunabilecek birkaç adamakıllı yazardan biri
    4 -1 ... aysel_gürel
  4. 4.
    buzdolabı rezistansına askıntı olan,yenmeyen çift sarılı yumurtalar ..
    2 ... ottomanuel
  5. 5.
    çok zeki çoook...hergün yazsın hergün okuyayım.morsiyahla atışmalarına doyamıyorum..yok yok doyuyorum.feci doyurucu yazıların sahipleri...evet zaten böylesi fışkıran zeka tek insanda barınamazdı.çifter çifter ooohh...
    2 ... ottomanuel
  6. 6.
    (bkz: morsiyah) adlı kankasıyla ( ki bu morsiyah adamı uzaylıdır sannımca) ayrılmaz ikilidir.

(bkz: oya bora ikilisi)
    (bkz: tunju rıdvan ikilisi)
    (bkz: erman şansal ikilisi)
    (bkz: çay simit) gibin bişeydirler.

bir de mahalle bakkalı var ama o pek yazmıyor.
    1 ... pilotmont
  7. 7.
    kırıp geçiren okunası yazardır.
    birdiğeri: bozkırkurdu
    2 ... populizmin köküne kibrit suyu
  8. 8.
    geçen gün oturuyoruz bununla ..karşıdan fatih akın'la sibel kekilli geliyor, bu elini kaldırdı şöyle bir salladı bunlara..onlarda 'lan kesin bi tanıdık bu.. ayıp olmasın' deyip yanaştılar , öpüştük hal hatır sorduk falan. bak mutlaka bekliyoruz ha dedik..sanki stüdyo varmış giricez müzik yapıcaz gibi bir hava yaratıldı ..neyse.
    ... porsgemsheniark
  9. 9.
    koyu bir beşiktaş taraftarıdır.
    -1 ... salca
  10. 10.
    eksi sözlüğü takip sebeblerinden biridir. entrylerindeki edebi dile hayran olmamak elde diil. misal..

t&t : ajsghdkgaskdgakdga
    morsi: ha?

bakar mısınız " ajsghdkgaskdgakdga" anlatım tarzına, kelimeleri seciminde ki sikkoluğa... muhtesem... tek kelimeyle muhtesem.. hatta ajsghdkgaskdgakdga...

eksi okur oldum ve kötülemeye basladım deli gibi entrylerini.. kosun cocuklar kosun sizleri kötülemeye cagırıyorum.. dilimize yapılan bu hakaret son bulsun ajsghdkgaskdgakdga...
    1 -3 ... morsiyah