bugün

normal hayat kadınları varken bunlarla seks yapanlarda vardır. amacım travestiler aşağılamak değildir çünkü herkesin fantezisi farklıdır. ayrıca bunlar normal hayat kadınlarından daha pahalı oluyorlar.
(bkz: barbi esra)
(bkz: adam denemiş de anlatıyor beyler)
iğrençtir. elini sik daha iyi.
edit: o kadar çok artılandı ki.. lan neyse bir şey demeyeceğim.
en güzel tarafı saplı olup kavramasının daha kolay olmasıdır. işini daha rahat ve zevk alarak yaparsın.
(bkz: oha).
(bkz: tecrübe konuşuyor)
deneyenlerin bu başlıkta toplandığı hede. *
(bkz: iğrençsiniz beyler)
(bkz: midesi geniş olmak)
Tercih meselesidir. *

Edit: Eksileyen arkadaşıma saygılarla, tercihlerine saygı duyuyorum.
köyde eşeğe varanların şehre indiğinde yapması muhtemel eylemdir.
(bkz: sinan şahan)
allah muhafaza atın intikamı tadında sahnelerin yaşanma ihtimali yüksek olabilir. netice itibarı ile at halis munis bir hayvan iken ademoğluna pek güven olmaz.
kızlarla arası iyi olmayanların tercihi. saygı duyulması gerek.
bir fahişe ile seks yapmak ile aynı şeydir. ikisi de aşağılıkçadır. Para karşılığı biriyle seks yapmak, kendi kendine olan saygı ve özgüven azlığından kaynaklanır. ahlaki boyutundan önce böyle bir yanı da vardır yani.

edit: ne çok o* çocuğu varmış fahişelerle birlikte olan. Bir de oturup "ama o kadın en azından" diyip kendilerini savunabiliyorlar bile. Hepinize "hasiktir oradan hasiktir" diyorum. Aynı bokun boku işte. Aşkınızın karşılığı yapamadığınız şeyleri paranız karşılığı yapmaya çalışıyorsunuz; pis ezikler!
Pahalı olmasının nedeninin sapın ekstraya girmesi olarak yorumlanabileceği hadise.
(bkz: ilk ilişkiyi travesti ile yapmak)
Mallıktır asla fahişeyle seks yapmakla kıyaslanamaz.bi kere insanlar fahişeyle yaptıkları seksi gururla anlatırlar ve fahişe en azından kadındır. Travestiyle ilişkiye girenlerın insanlığından şüphe edilmelidir. Zaten insan değildirler.
şerefsizliktir. hem de daniskasıdır
fantezilerinize ilham veren anılarınız ışığında tercih etme ve etmeme hakkına sahip olduğunuz durum. eleştirilebilir bir durum olduğunu da düşünmüyorum. herkes ben olsa idi ben olmazdı.
biseksüeller için bulunmaz nimettir.

not:biseksüeller için dedim.heteroseksüelim.
tercih meselesidir. sorgulanması yanlıştır.
travesti ile seks yapan zihniyet, erkek arkadaşını denk getirse acımayacak insandır.
tayland'a gidip ladyboy'la seks yapmamak urfa'ya gidip kebab yememeye benzer.
bildiğin ibneliktir. ötesi yok.
bin dereden su getireceklerin kafasından geçendir.