bugün

entry'ler (39)

avarel

Çok güzel yemek yapardı...

çay içen insanların eğitimsiz olması

Buzlu badem ile parallellik göstermektedir. Kişinin ne içtiğinden eğitim düzeyine ulaşabilmek de ciddi bir başarıdır tabi.

yılbaşı

Çok gariptir ki yıl sonuyla çakışmaktadır. Herhalde bu yüzden zilyon kişi bir araya gelip kutluyor bu günü.

yer yatağı

Hayatımın yatağıdır. Yatağın en kralı en hası en içinde yumulunup uyulunulasıdır.

bir anda tüm insanların eşit paraya sahip olması

Çok geçmeden yine para belli kutuplara toplanacaktar. Fikrimce en mantıklı çözüm bütün kağıt paraları yakıp bozuk paraları ise denize atmaktadır. Yaşasın parasız dünya! Ya da siktir et yaşamasın...

hastası olunan sözler

Tezenemin teline veremedim eline.

herkesi en az 3 çocuk yapmaya davet etmek

ing: orgy

dünyanın en güzel bateristi

bagetin olayım kavra beni dedirtir insana.

travesti ile seks yapmak

Pahalı olmasının nedeninin sapın ekstraya girmesi olarak yorumlanabileceği hadise.

kim kardashian ın götü

Götün Kim kardashian'a mı yoksa Kim Kardashian'ın mı göte ait olduğunu düşündürten şey. iç işlerinde bağımsız dış işlerinde Kim'e bağlı bir canlı olduğu kanaatindeyim.

spartacus blood and sand

Cnbc-e'de yarısı sansürlenmiş bir şekilde izleyebileceğiniz bir dizi. Güzel dizi hoş dizi ama erotikliğin dozu biraz kaçmış gibi, iki sahneden birinde de meme olmaz ki canım. Ayrıca Lucy Lawless beni kendisine bir kez daha aşık etmiştir. bu dizi ile birlikte.

cep telefonuyla doğan kız bebek

insanoğlu'nun bağımlılığının geldiği son nokta da olabilir.

ereksiyon olan zenciyi yere düşürmeye çalışmak

3 nokta bir düzlem tanımladığından dolayı zenci sapasağlam sallanmadan ayakta ( ya her neresi üzerinde ise) kalır gibi geliyor. (bkz: 3 ayaklı sehpaların sallanmaması)

blind guardian

Adamı sıçırtan bir gruptur. 2 Nisan'da At the Edge of Time albümleri şerefine istanbulda konerleri var.

türkiye de sığınak var mıdır

En kralı var. (bkz: allaha sığınmak)

okuldaki saç yasağı

Ciddi anlamda hiçbir mantıklı nedene bağlanamamış yasaklardan sadece biri. Dişilere uzun saç serbest iken erkeklere gelince uzun saçın MEB'in götüne batması gerçekten düşündürücüdür.

gece yarısı şov programına giden kızların namusu

bizi ilgilendirmeyen bir konudur.

bir füze adı olarak ibrahim

Yanlış anlaşılmanın sonucudur. Yazıda anlatıldığına göre orta menzilli balistik füze’nin ingilizce kısaltması ibrm olunca füzelere de “ibrahimii” kod adı verilmiş. Fakat ne yazık ki bu kısaltmanın aslı irbm imiş.
http://en.wikipedia.org/w...e-range_ballistic_missile

ayakkabı giyerken bile siyaset yapmak

Beni yalınayak dolaşmaya itecek bir davranış. Aynı anda iki ayakkabıyı giyecek bir yapıda değil ne yazık ki vücudum.

yaralayan sözler

(bkz: gay olsam ilk sana verirdim diyen kız)