bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    rusvet vermeyi beceremediginiz zaman polisin yazdigi sey... cok nadir olur
    2 ... fair
  2. 2.
    kendi başına doğru kararlar veremeyen insanları doğruya getirmek için konulan, niye?, neden? sorularını beraberinde getiren, cevabı bulunamadıgında veya bulunan cevaptan tatmin olunmadıgında insanı huzursuzluga, baskaldırıya iten allah onun cezasını versindir. toplum kendi evini kirletmeyi umursamıyorsa bulundugu toplulugun evini kirletmeyi de umursamıyordur pek tabi.
    ... luciddreaming
  3. 3.
    (bkz: trafik radari)
    ... orloff
  4. 4.
    trafikte yapılan hata veya araçta bulunan eksik karşısında cezalandırmaya istinaden ödenen belgesiz hede.

(bkz: benim memurum isini bilir)
    ... mhrky
  5. 5.
    birkaç güne trafiğe çıkacak "ben" kişinin çok yakın bir tarihte başına gelecek olay...
    ... ecmel
  6. 6.
    kendini başbakan zanneden polis tayfasının güzide mensubu bir memurun, sabahın köründe kestiği anlamsız cezadır.
    1 ... tamam bocegi
  7. 7.
    ülkemizin nasıl yönetildiğinin göstergesi cezalardır. Ha bir de kapitalist düzeni anlatıyor aslında bize.

Bakın herkes karşılaşmıştır mutlaka polislerin sırf egosunu tatmin etsin diye kestiği cezalarla... Onu geçtik tamam hata yaptın adam senin hatanın üzerinden egonu tatmin ediyor ama bir de adam kayırmacılık ve güçsüzü daha fazla ezmek gibi bir yanları var bu ceza ile...

Başımdan geçeni anlatayım da orada varın siz karar verin...

şimdi bağdat caddesinde "W" mağazası var iş yapmaya gitmişim iş dediğimde girip bir ürün verip çıkacağım girdim ürünü verdim geldim trafik polisi arabanın tepesinde tamam gerzeklik yaptık çektik iki dakka geldik ceza yazıyorsun anladım ama önümde range rover araç arkamda da range rover araç onlar park etmiş resmen duruyor sonra bana ceza yazdı o zamanlar 42 tl miydi öyle bişi ben sinirlendim köpürdüm tabi, range rover in sahibi geldi ben cezayı almış giderken adam diyor ki polise "memurum iki dakka içinde gelicem." memurda "tamam beyefendi" dedi.

ondan sonra başladım kendi kendime küfretmeye bire haysiyetsiz bizim aracımızın şirket aracı olduğu belli adamın işi olduğu belli iki dakka girmiş sen geldiğinde zaten gidiyor! ne diye yazıyorsun...

Hadi bana yazdın allahsız herif neden o range roverlı abilere yazmıyorsun yazamıyorsun? Nazik bir şekilde sorun değil beyefendi diyorsun. küfür etmek hakkım değil mi?

Sonra diyorlar ki polisin ölmesine üzülmüyorlar. lan böyle adamlara ne üzülcem allah aşkına!
    3 ... lock
  8. 8.
    tebliğ tarihinden sonra x gün içinde ödersen indirimi var.
    ... a la folie
  9. 9.
    65km hız sınırı olan yerde 118 ile gidince KKTC Polis memurları tarafından 188 TL geçirdikleri cezadır. Rüşvette yemiyor allahsızlar. *
    ... tajima
  10. 10.
    ankara dt'nin bu yıl sahnelediği yeni çeviri oyun.
    ... saman sarisi