bugün

Fenerbahçeden çektiğini kimseden çekmedi. Hahahaha evet.
evet sözleşmeyi de imzalamışlar. hayırlı olsun;

görsel
görsel
görsel
+9 Trabzonspor kudurma itemi;

görsel
dünya starı yusuf yazıcının takımı.

görsel
iyi kadrosu olan ve bu yapılanma kafası ile giderse ileride başarılı olacak takım.

yusuf yazıcı insallah dünya yıldızı olur ve ülkemizi yurt dışında temsil eder. böyle genç futbolculara ihtiyacımız var.
Ekiciyide alarak hamsileri bi güzel tuzlamış bulunmaktayız.
görsel
trabzonspor'u anlatan bir fıkra;

trabzonspor çok zor günler geçirmekteymis.

kulüp hem futbol,hemde finansal açıdan iyice batağa batmış.

gel zaman git zaman,kulüp herseyini satmış, elde avucta bir şey kalmamış.

ertesi sezon, başkan artık iyice ümidini kesmiş, para kaynağı için yönetim kurulunu toplamış, ne yapabiliriz diye başlamışlar araştırmaya.

başkan:
" herşeyi sattık, elimizde şu kupaların olduğu vitrinden başka birşey kalmadi, oradaki kupaları eritelim, satalim,belki bir iki tane ucuz afrikalı futbolcu bulur, onlarla ligde kalırız"demiş.

indirmişler vitrini,
1970'lerden kupalar, 1980'lerin şampiyonluk kupaları,tsyd kupası vs falan derken arada küçük tozlu bir kupa bulmuşlar,buda ne acaba demişler? üzerini okumuşlar "1972 binbir gece cin kupası"

başkan almış eline kupayı, tam silerken içinden bir cin çıkmış,

kupadan çıkan cin,yönetim kuruluna dönmüş ve;

"3 dilek hakkınız var istekleriniz anında kabul olacaktır, fakat bilinki her dileginizde başkasına da 10 katı pay vardır."

başkan önce çok şaşırmış, gözlerine inanamamış sevinç içerisinde hemen ilk dileği söylemiş;

-süper ligde şampiyon olalım!

isteğiniz kabul oldu demiş cin ve trabzonspor süper lig şampiyonu olmuş

ama o da ne? tüm spor kanallarında son dakika gelişmesi :
"fenerbahçe uefa şampiyonlar ligi şampiyonu"

"buda başkasının 10 kat payı"demiş cin.

trabzonlularin biraz morali bozulmuş ama beklemeden hemen ikinci dileği söylemiş başkan:

-kulübün kasasına 1 milyar dolar para yatsın!

hay hay demiş cin ve anında banka hesaplarında 1 milyar dolar bakiye yatmış.

ama o da ne? tüm spor kanallarında son dakika gelişmesi :

fenerbahçe'ye piyango!
"bir arap milyarderi fenerbahçe'ye 10 milyar dolar bağışta bulundu"

"buda başkasının 10 kat payı"demiş cin.

trabzonspor başkanı sinirinden tırnaklarını yemiş, kahrolmus.

"evet son dileğinizi alayım"demiş cin.

trabzonspor başkanı ayağa kalkmış ve bağırarak;

" madem herşeyden fener'e 10 katı var, o zaman trabzonspor amatör lige düşsün"

ve trabzonspor amatör lige düşmüş.

ama o da ne? yerel bir kanalda son dakika gelişmesi :
"amatör ligin yeni şampiyonu fenerbahçe"
bu sevdaluk olur mi?
sensuz hiç yaşanur mi?
seni görmeden geçen
gün günden sayulur mi?

seni çok seviyorum sevgilim, hep benimle ol lütfen.
şu rezil fenerden bile yiyecek küsküyü.

keşke yenebilseler ama bunlar da bizim gibi, fenere karsi sanslari tutmuyor.

bu kodumun fenerine karşı bi tek diğer kanatlıların şansı tutuyor, nasıl iş anlamadım.
Renklerine kurban olduğum canın sağolsun.
Anadolu'nun en büyük takımı ve abisi olan gönlümün sevimli cilekesi.
görsel
6 milyon bonservis , 5 milyon yıllık , 3 yıllık anlaşma...
Beşiktaş'ta 2 sezonda 6 milyona mâl olan adamı 3 sezonluğuna 21 milyona mâl etmek ve adamın son transferi olması da cabası
iyi iş tebrikler trabzon
yusuf erdoğan gönderip volkan şen'i transfer eden bir garip takım.
salak yemin ediyorum geri zekalı bu çocuk yaa demek istiyorum sayın seyirciler.
bizi tekrar güldüren, bugünü 3-1 kapatıp marşlar söyleten, mutlu uyumamızı sağlayan güzide anadolu takımı.

abdülkadir ve yusuf'un kurtarışları mı desem, sosa ve kuco'nun hakimiyeti mi desem bilemedim, çok övmek istemiyorum nazar değer.
kendini büyük kulüp olarak gören seyircisinden başka bir numarası olmayan vasat kulüp. bazen iyi oynayıp yardırıyor şampiyon olacak gibi sonra gidip ligin en vasat takımından 6-7 gol yiyor amaçsız, vasıfsız ne idüğü belirsiz bir takım iyi kötü her takımın bir amacı var bunlarda o da yok her sene yalandan şampiyon olacaz avrupa ya akacaz diyorlar ligi ortalarda bir yerde bitiriyorlar küme düşseler yadırganmazlar. en son 1983-1984 de şampiyon olmuşlar aradan 33- 34 yıl geçmiş iyi ki bi 6 kere şampiyon olmuşlar kendilerini büyük kulüp görüyorlar. düne değil bugüne bakın koçum. şampiyonlar ligini kazanan adını bilmediğiniz kulüpler var adamlar 3. lig de çıkıp bizim şampiyonlar ligi kupamız var demiyorlar siz kalkmış 1983 de olunan 1. lig şampiyonluğuyla övünüyorsunuz bir takım bu kadar vizyonsuz olur.

hamsilere selam.
(bkz: rize nin ahı var)

bunlar daha iyi günleriniz, küçük rumcuklar sizi!
görsel

Geçen hafta fener 4 tane salladı alanya ya. Bu haftada Alanya Trabzon'a 4 tane salladı. Eeee herkes haddini bilecek.
Fifa ya gider 2 gün sonra.
Alanyaspora 3-0 dan 4-3 yenilen mal ötesi takım...

ulan essekler adam olur trabzonla fener adam olmaz..

puhaaaa hâlâ gülüyorum....
90'lı yıllarda şampiyonluğu son maçta Fener'e kaptırınca bazı taraftarlarınının intihar ettiği, taziyeye giden futbolcuları da taraftar yakınlarının dövdüğü takım.
bizim 4-1 çaktığımız takıma trabdon 3-0dan maç veriyor. trabzona da anca bu yakışırdı.**
aşırı özgüven pahalıya patladı. takım daha oturmadan onu ezeriz, bunu yeriz...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar