bugün

aynı kadın sokak ortasında taciz edilseydi sesleri çıkmazdı. hatta tek başına ne geziyo, açık giyinmiş vs diyerek olayı meşrulaştırırlardı. böyle bir kafa bunlardaki.
o turist ülkesine gidince bizi nasıl anlatacak bir düşünün.
çakma müslüman çomarlar tarafından rahat bırakılmamıştır.

kadın orda domalsa beni sikin dese, o meydanda tepki gösteren tüm çakma müslüman çomarlar o mescidi aksa maketinin üzerinde kadını sikmeye gönüllü olur.
o topluluğun içinden 1 tane bile ingilizce bilip düzgünce uyarmayı düşünen çıkmamış değil mi ? kusura bakmayın ama böyle gerizekalı bir toplumuz işte. alın size en büyük örneği.
(bkz: Portekizli turist Vasco Da Gama)
şimdi kim putperest?
trabzon'da portekizli turistin işi ne amk? neresinden tutsan ahmakça neresinden baksan saçma sapan bir durum.

trabzon'a sadece araplar gidiyor sanıyordum ben, bu turistin kafa karışmış belli ki. Neyse verilmiş sadakası varmış, trabzonlu çomarlar kendisine zarar da verebilirlerdi.
ayrıca ben o sitenin vereceği reklamı si.. linke tıkladım, kulaklık vardı, hopladım aliminyum.
Bugün de bizleri utandıran bir şey oldu.
sorsan Kudüsun yerini haritada bulamazlar amk.
ama laf ummetcilige gelince milliyetçilige gelince aaauuvv...

Bırakın arkadaş bu işleri yaa
ummetcilik falan boş işler bunlar
bakın müslüman dediğiniz Arabistana abd biraz para verse valla o kutsal dediğiniz mekke medineyi bile satar...
O hamsi kafalı cengaverlere Kudüs'ü Kudüs'te savunmalarını öneririm.
ulan kimse de demiyor ki trabzonda şehrin göbeğinde mescid i aksa maketinin ne işi var?

aynı andavallar üsküdar a da kabe maketi yapmışlardı sonra sembolik olarak tavaf etmke isteyen vatandaşı göz altına almışlardı.

kendi içlerinde bile istikrarsız adamlar.
kimse kusura bakmasın ama turistin geri zekalılığıdır.

dünyada yüzün üzerinde ülke, milyonlarca tatil cenneti varken, ne bok yemeye türklerin bile gitmek istemediği yerlere tatile gidersin?

hele barış için kıtalar arası yürüyüş yapan gelinin, türkiye'de tecavüz edilip öldürülmesi gibi bir örnek varken.

git yunanistan'a, italya'ya insan gibi tatilini yap.
ben oladım çıkarır üzerine işerdim

la bu hımbıllar bize adadürhe dapıyo hooooo

diyorlar

hayatımda tapmadım

ama kendileri puta pardon makete tapıyorlar herhalde.
başkasının yerine utandım, insanlığımdan utandım, ülkemden utandım.

lan siz insan mısınız? lan siz erkek misiniz? lan sizin ananız, kardeşiniz yok mu? hayvan oğlu hayvanlar. suçsuz bir insanın başına onca insan nasıl toplanıp insanı korkutursunuz. aşağılık yaratıklar..
Ah oh uh hımmm fuck fuck diye bağırsaymış keşke oturmuşken.

Laz kürdün deniz görmüşüdür sözünü aklıma getiren lazosonik bir olay. Bu kelimeyi ben buldum. Şimdi. *
haberde izlediğim kadarıyla kahkaha atmış. ben olsam bende kahkaha atardım amk hahahahah.