bugün

ezikliğini nasıl kapatacağını bilmeyen adı yazar olan er kişi.
acının yarattığı halusinasyon.
yoktur öyle bir şey.
sanki idrisle dursun oynuyordu takımlarında adamların.
bi ağlamayın..
Neyin kafasını yaşıyorsun birader sen ? komik olma. Yürüyüp gidiniz .
(bkz: bir troll aglıyor)

(bkz: genç trabzonlular hazımsız)
el sikiyle gerdeğe girmeyi seven dallamaların 2-2 sevinçlerini unuttuklarını gösteren sevinçtir.trabzon b ye gelince trabzon a dedikleri takımdaki oyuncuları zamanında kartal siktir etmiştir.neymiş? b imiş a imiş çokta mühim değilmiş.
g: guti
q7:quaresma
s: simao

g: aaa arkadaşlar trabzona bakın b takımıyla çıkmış maça.
s: neden reyiz? neden öyle yapmışlar?
g: bilmem.
q7: valla reyiz ben anlamam b me...takarım doksana.
s: aynen. maçtan önce de çok atıp tutmuş dümbükler öyle diyolla.
g: evet evet. ama fazla hunharlaşmayalım. 2'den sonra duralım arkadaşlar.
q7: tamam reyiz.
s: tamam reyiz.
bize her yer portekiz ahahaha.
o değil de, trabzon b'yi yenen beşiktaş'la taşşak geçmek ikinci lig b'yi yenemeyen fenerbahçe'li gençlere mi kaldı?

o grupta 0 puanla sonuncu olsam, burada türkiye kupası ile ilgili başlıklara girmem bile ak.
trabzon b ahahahah.

(bkz: koyduk mu)
Trabzon'da sadece Serkan Balcı ile Selçuk inan'ın bölgesinde oynayanlar onlar kadar iyi değildi. Ayrıca Quaresma'nın golünü de yedek kaleci mi yedi?
serkan balcı, egemen, cale, selçuk, colman, burak, engin baytar, jaja ve umut'un olmadığı trabzon b takımına karşı ferrari,sivok,ibrahim üzülmez,errnst,fernandes,necip,nihat,bobo'nun olmadığı beşiktaş a takımının kazanmasından dolayı ortaya çıkmış sevinçtir.bülent uygun bile sivas lider olduğunda bu kadar görmemişlik yapmamıştı yahu.bi sayıverin trabzon'un a takımından kaç kişi beşiktaş'ta 18'e girer.sol elinizin parmaklarını geçmez.sağ el zaten anlaşıldığı kadarıyla baya meşgul.
beşiktaşın ölüsü bile hamsispor'un içine on kere boşalır derim ben bu başlığa. hamsisporlular o kadar garip konusuyorlar ki sanki asları dünya yıldızı. yahu bırakın bu işleri.
(bkz: gtün mü kalktı gtün mü kalktı lider olunca gtün mü kalktı)
(bkz: kalkan gtler indirilir)
ligin ilk yarısında beşiktaş b'yi yenen trabzonsporlu'nun sevincine benziyor. oğlum rotasyon dedik avrupa dedik anlamadınız. şuster trabzonlular rotasyonu ne bilsinler dediğinde gerçekten haklıymış. 1 aylık tatilden döndü bu futbolcular neyin dinlendirmesi neyin rotasyonu. çarşamba pazar arası 4 gün bu futbolcular eğer yorulup oynayamıyorsa cidden şampiyon olmayı falan haketmiyorlardır. bak hala b diyo.
b olup olmadığını bilemeyeceğim ama ismi trabzonspor olan ve lakabı hamsi olan bir takımı yenmiştir bugün beşiktaş. maçın ilk yarısını izledim hunharca tecavüz vardı, sadri şener de kara kara ezik büzük duruyordu demirören başkan'ın yanında.
tabii devre arası noldu da tecavüze devam etmediler orasını bilemeyeceğim. ama neticede beşiktaşı öyle yeneriz, böyle koyarız tarzı iddialarda bulunanlar bu tip kılıf bulma çabasına girmiş işte...
napsınlar işte,
(bkz: what can i do sometimes)
trabzonspor'un b takimi yoktur diyerek otomatikman kendi kendini morartan basliktir. yahu turkiyede paf takimi vardir, b takimi diye bir sey yoktur. ben gormedim ama trabzonspor sahaya 11 tane paf oyuncuyla mi cikti.

edit budut : (bkz: besiktasi cekemeyen seri eksi oy veren ibneler)
oyle ise trabzonspor adlarını hiç duymadığımız kardeşleri b takımına transfer etmiş demektir.
kendisini iplememek mi ? kupadan elenmek bu olsa gerek.
(bkz: bırak abisi sevinsin)
Sizin idman Yaptığınız Günler Biz Maça Çıkacağız Yavrular.

Türkiye kupası - Lig - Uefa Kupası
''serkan balcı, egemen, cale, selçuk, colman, burak, engin baytar, jaja ve umut bulut'' sıraladıkları ve övdükleri oyuncuların hiç biri beşiktaş takımının ilk 11'ine giremez. düşünün artık adamların bel bağladığı adamlar bizim yedek ernst ve bobo bile olamıyorlar. işin diğer yönü de trabzonspor takım oyunu oynadığı söylenmiyor muydu? şimdi ne olduda as kadro ve yedek kadro muhabbetlerine döndüler. şenol güneş'in gerizekalılığı unutulacak cinsten değil. sen garantilemediğin bir turu, 4 gün sonra oynayacağın ve telafisi olabilecek bir maça nasıl tercih edersin? seni hoca yapanın da, oraya hoca diye oturtanında...
(bkz: bir teselli olarak türkiye kupası)
''serkan balcı, egemen, cale, selçuk, colman, burak, engin baytar, jaja ve umut bulut'' demiş sayın yazar.

peki aynı sayın yazar bana açıklar mı acaba kim ulan bunlar? cürümleri ne kadar. oynasalar ne olucaktı? zannedersin adamlar her oynadıkları maçta bir ronaldo bir messi kıvamında top oynuyor. hayır ağlamanın adabı var bari onu düzgün yapın.

bahane mi arıyosun al sana. adamlar yeni geldi takıma adapte olamadılar o yüzden sadece iki gol atabildik. eğer uyum sürecinden sonra trabzon a ile oynarsak onları beşleriz.

al bitane daha, ernst yedek duruyor beşiktaş'ta, bobo yedek duruyor. o zaman bende diyeyim beşiktaş yedek çıktı. hasiktiriniz lütfen. demli tek şeker hadi canım...
başlığı açanın parmaklarına sağlık. benim de telefonuma aldığım mesajlarla tasasına düştüğüm mevzudur.