bugün

arada sırada vakit geçirmek için oynadığım oyun. arada sırada çünkü birkaç gün üst üste oynayınca bağımlılık yapıyor.
arkadaşlarla kuzenlerle aynı odada oynayınca daha bir sarıyor.
serial killer olarak bir türlü kazanamadığım oyun.

bir tek o kaldı.
az önce bir adet retrinin kimseyi canlandırmayarak oyun sonunda kendini astormasıyla sonuçlanan bir oyun gördüm. ben böyle manyak insan görmedim.

jailor-ölü
veteran-ölü
vigilante-ölü

ama beyfendi canlandırmıyor çok akıllı olduğundan.
Arkadaş ortamıyla efsane ama bireysel girilmemesi gereken oyun.
Pre girince acayip saran oyun. Tek başına çok sarmıyor. Arada girmek isteyen sözlükçüler olursa bir mesaj uzağındayım.
türklerin bulunduğu serverda oynaması acayip eğlenceli oyun. ilginç nickler ve çok garip diyaloglar olabiliyor oyunda.
okulda teneffüslerde oynadığımız oyundur. aşırı zevkli amk tavsiye ederim. (nedense çoğu elde godfather oluyorum ne hikmetse)
Oynarken delirten oyun. Yahu bir tane mi insan doğru düzgün, terbiyeli oynamaz bu oyunu?
Herkes "eheuehuee EZ, WP Eheueheueheu s*ktik şimdi ebenizi zaa biz kazandık." şeklinde yorum yapan veledlerden oluşuyor. Pren olmasa, oyun satılmasa sanki kazanabileceksin... Vallahi sinirlerim bozuldu yine.
on numara beş yıldız oyundur.
Her türlü üç kağıdın döndüğü , efektleri komedi olan,kazanmak için gerçekten kafa çalıştırmak gereken oyun.bazen çok acayip olaylara sahne olur ve gülme krizine sokar.
ara sıra oynadığım oyun. +100 galibiyetim var. oyunda bazı rollerin değişmesi gerektiğini düşünüyorum. Türkiye serverinde spy ve forger tamamen işlevsiz roller. spy olan direkt oyundan çıkıyor haksız da sayılmazlar. ee zaten forger da will değiştiriyorsunuz ama Tr serverinde will okuyan kişi yok. eskiden spy mafyaların konuşmalarını okuyabiliyordu kaldırdılar. birde üstüne bilinçlenen oyuncu kitlesi ile jester ve executioner ile galibiyet almak oldukça zorlastı. jester-forger-spy ve executioner rollerine acilen buff gelmesi lazım.
will yazmamakta ısrarcı town yüzünden türk serverlarında kanser olduğum oyundur. Zekanız 150 iq bareminin altındaysa lütfen gelmeyin.
2 yıl önceye kadar birinin asılması için oy verdikten sonra verilen oyların sıralamasında oy verenlerin isminin rollerine göre sıralandığını farkedenlerin bu açığı kullanarak bol bol hile yaptığı oyun. atıyorum town killing rolünde olan birisi verilen oylar sıralamasında ortalarda, town support rolünde olan birisi sonda çıkıyordu.
Zamanında play store'dan kurt adam olarak indirip orijinalinin adının Town of salim olduğunu öğrendiğimiz çok oyunculu eğlenceli tam bir arkadaş ortamı oyunu. Town of salem'de sanaldan online olarak oynuyorsun ve size atanan kahramanın görevi doğrultusunda bireysel yahut bulunduğunuz gruba oyunu kazandırmaya çalışıyorsunuz.
Ara sıra oynayıp keyifli zaman geçirdiğim, gelişmiş vampir-köylü oyunu. Steam'de 10 tl, mobil uygulaması veya web browser'ı üzerinden de ücretsiz olarak oynanabilir ancak steam'deki versiyonu web versiyonundan görsel açıdan daha güzel, mobil uygulamada ise hızlı şekilde yazı yazamıyorsunuz pc'deki kadar. Oyunun klasik modunu öğrenmek 1-2 gün alıyor, bolca pratikten sonra ranked modu öğrenmek için de ayrıca 1-2 gün harcamak gerekiyor. Ben şahsen sadece keyfine oynadığım için genelde klasik mod oynuyorum.

Beraber oynamak isteyen olursa kapım açık swh

Ek bilgi: Salem kasabası orta çağlarda 200'den fazla 'cadının' duruşmalarının görüldüğü, son cadının yakıldığı yerdir. Günümüzde cadılar bayramı da son cadının yakıldığı gün olarak kutlanmaktadır. Bu dönem ayrıca psikiyatri ana bilim dalının tarihçesinde önemli yer kaplamaktadır.
türkiye sunucusunun tez vakitte kapatılmasını temenni ettiğim oyun. oyuncu kitlesinin primatlardan aşağı kalır yanı yok. ktü'de yazılım okuyan ama türkçe bilmeyen ve haltmış gibi lobi spamlayan andavalın teki (bkz: dennis) mi dersin, işsiz gibi 4 tane hesap alıp lobi trolleyen hayatsızı mı dersin (bkz: sayukalamukala), her allahın günü ban yemesine rağmen üşenmeyip hesap açanı mı dersin (bkz: oliveralvereldo), oyun oynamayı bilmemesine rağmen oynamakta ısrarcı olanı mı dersin (bkz: urhan). ne ararsan var. cidden türkiye'nin sanal ortamda dışavurumu gibi bir kitlesi var oyunun. yüzüne tükürmeyeceğin adamlarla muhatap oluyorsun.
artık girersem anca arkadaşlarımla aynı lobide giriyorum aksi türlü hiç çekilmiyor. oynayacaksanız ya sağlamından 15 kişi bulun ya da paşa paşa türkiye sunucusundan topuklayın. zaten rol listesinin de içine ettiler. urhan naber annem? sittin sene toparlanmaz daha.
beyni olanların oynarken keyif aldığı oyun.
ingilizce gereklidir tabi.