1. 80.
  muazzam bir zeka oyunudur.
  beraber oynayabileceğim arkadaşlar arıyorum.
  gülelim, eğlenelim, zeka geliştirelim.

  anlatırım öğrenmek isteyen olursa.
  1 ... mavi gozlu kizlari severim
 2. 79.
  arkadaşlarla oynanabilecek muazzam bir browser oyunu.
  zekasına güvenen arkadaşlar yazsınlar.
  ... mavi gozlu kizlari severim
 3. 78.
  Ara sıra oynayıp keyifli zaman geçirdiğim, gelişmiş vampir-köylü oyunu. Steam'de 10 tl, mobil uygulaması veya web browser'ı üzerinden de ücretsiz olarak oynanabilir ancak steam'deki versiyonu web versiyonundan görsel açıdan daha güzel, mobil uygulamada ise hızlı şekilde yazı yazamıyorsunuz pc'deki kadar. Oyunun klasik modunu öğrenmek 1-2 gün alıyor, bolca pratikten sonra ranked modu öğrenmek için de ayrıca 1-2 gün harcamak gerekiyor. Ben şahsen sadece keyfine oynadığım için genelde klasik mod oynuyorum.

  Beraber oynamak isteyen olursa kapım açık swh

  Ek bilgi: Salem kasabası orta çağlarda 200'den fazla 'cadının' duruşmalarının görüldüğü, son cadının yakıldığı yerdir. Günümüzde cadılar bayramı da son cadının yakıldığı gün olarak kutlanmaktadır. Bu dönem ayrıca psikiyatri ana bilim dalının tarihçesinde önemli yer kaplamaktadır.
  3 ... have some fatih
 4. 77.
  Zamanında play store'dan kurt adam olarak indirip orijinalinin adının Town of salim olduğunu öğrendiğimiz çok oyunculu eğlenceli tam bir arkadaş ortamı oyunu. Town of salem'de sanaldan online olarak oynuyorsun ve size atanan kahramanın görevi doğrultusunda bireysel yahut bulunduğunuz gruba oyunu kazandırmaya çalışıyorsunuz.
  ... mithrandire
 5. 76.
  2 yıl önceye kadar birinin asılması için oy verdikten sonra verilen oyların sıralamasında oy verenlerin isminin rollerine göre sıralandığını farkedenlerin bu açığı kullanarak bol bol hile yaptığı oyun. atıyorum town killing rolünde olan birisi verilen oylar sıralamasında ortalarda, town support rolünde olan birisi sonda çıkıyordu.
  1 ... sehzade birinci palamut
 6. 75.
  will yazmamakta ısrarcı town yüzünden türk serverlarında kanser olduğum oyundur. Zekanız 150 iq bareminin altındaysa lütfen gelmeyin.
  4 ... beatrax
 7. 74.
  ara sıra oynadığım oyun. +100 galibiyetim var. oyunda bazı rollerin değişmesi gerektiğini düşünüyorum. Türkiye serverinde spy ve forger tamamen işlevsiz roller. spy olan direkt oyundan çıkıyor haksız da sayılmazlar. ee zaten forger da will değiştiriyorsunuz ama Tr serverinde will okuyan kişi yok. eskiden spy mafyaların konuşmalarını okuyabiliyordu kaldırdılar. birde üstüne bilinçlenen oyuncu kitlesi ile jester ve executioner ile galibiyet almak oldukça zorlastı. jester-forger-spy ve executioner rollerine acilen buff gelmesi lazım.
  ... junoberto
 8. 73.
  Her türlü üç kağıdın döndüğü , efektleri komedi olan,kazanmak için gerçekten kafa çalıştırmak gereken oyun.bazen çok acayip olaylara sahne olur ve gülme krizine sokar.
  ... harbiden
 9. 72.
  on numara beş yıldız oyundur.
  ... atayul
 10. 71.
  Oynarken delirten oyun. Yahu bir tane mi insan doğru düzgün, terbiyeli oynamaz bu oyunu?
  Herkes "eheuehuee EZ, WP Eheueheueheu s*ktik şimdi ebenizi zaa biz kazandık." şeklinde yorum yapan veledlerden oluşuyor. Pren olmasa, oyun satılmasa sanki kazanabileceksin... Vallahi sinirlerim bozuldu yine.
  ... hunilikedi