bugün

rezaletin yaşandığı 3'üncü avluda bulunan hırka-i saadet bölümü'nde yaşanması yapan kişilerin inancını ve islama olan saygısını gözler önüne sermekte insanda allah korkusu olmaz ise neler yapılabileceğinin resmidir adeta.
seks skandalına karışan kadının kovulduğu, adamların işlerine devam ettiği, adil mi adil başka bir yurdum olayı.
(bkz: zaman tunelinde seks)
Televizyonun, sinemanın insanlar üzerindeki etkisi desek yeridir.
iki personelin hem de kutsal emanetlerin olduğu odada yaptıı rezilliktir. muhteşem yüzyılın yan etkisi işte kanuni yapıyor da biz niye yapmayalım demişler herhalde.

http://haber.mynet.com/to...eks-rezaleti-616182-yasam
o sarayın osmanlı hanedanı tarafından kullanıldığı yıllarda insanları leylekler mi getiriyordu şeklinde düşündüren seksüel eylemdir.uçkuruna düşkün osmanlı padişahları yatağına 3-5 ve hatta 7 belki de 10 cariye alıp doyasıya seks yaparken ve ya bizim bilmediğimiz,bilemeyeceğimiz ancak tahmin edebileceğimiz kaçak,gizli aşklar,tehlikeli sevişmeler o sarayda daha önce hiç mi yaşanmadı da bu kadar tepki gösteriliyor anlamış değilim.tarihi dokusuna zarar vermediği sürece topkapı sarayında seks yapmanın hiç bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum.sevgilimi alıp,gidip orda doyasıya sevişmek geliyor içimden.inadına.
hakim: kızım sarayda cinsel ilkişkiye kimle girdin
temizlikçi kadın: sülüman
bu olayı rezalet olarak görmüyorum. belli ki muhteşem yüzyıl'ın tesiri altında kalmışlar. hürrem ile kanuni'nin hayatına özenmişler. kınama cezası verirsin olur biter.
haremin havası çarpmıştır.
(bkz: Haremde isyan çıktı sülüman)
temizlikçi kadın konuştu:

--spoiler--
gebeyim
--spoiler--
dinci gençlik yetiştirmek isteyen başbakanımızın ne kadar haklı olduğunun ispatıdır.
merak ettim de seks skandalına karışanları işe hangi parti sokmuş acaba?
topkapı vs house of batiatus.
kendilerini padişah ve sultan zanneden 2 insanımızın giriştiği bi vaka. bu kadar üstlerine gidilmesini anlamıyorum.
tövbe tövbe çarpılırsınız. ne o öyle seks, skandal... bunlar insani şeyler değil, toplum dışı hareketler. şakirtler böyle düşünebilir.
insanın olduğu yerde beklenen şeylerdir.
hormoneldir. kendini tutamazsın ya da tutarsın. ahlakla ve bilmemizliklede bağlantısı var.
şakirt olma olasılığı yüksek bir vatandaştır. yoksa orda kadrolu solcu bulunmaz.
kadrolu solcu tee 80 den sonra... çok zor, yanlışlıkla biraz öğretmen kadrolarında izin veriyorlardı.
şimdi o da yok.
seks skandalı her yerde oluyor. topkapı sarayında olmuşsa ne miyase...
miyaselikten(kendini ödüllendirme, taçlandırma anlamında) çıkmış. neyse hali o görülse bari...
rezilliği eğer adamsa, kahrını çekerek düzelir.
eğitim şart denilen hadisedir.
ilimli toplum üyesi vatandaşın yaptığı düşüncesizce hareket...yer mi bulamadın diyesim geliyor.
sen koskaca sultanlar yap bir laf eden olmasın saray personelim bir fantezi yapmak istesin erkek sürülsün, kadin kovulsun. ha benim aslanıma,ha benim yiğidime.
muhteşem yüzyıl izleyerek padişahlara özenen çalışanların yapmak istedikleri fantezi. büyütülecek bir şey yok aslında. ya hayvanat bahçesinde çalışıyor olsaydı bunlar. mazallah düşünemiyorum ordaki fantezilerini.
akp iktidarı sonrası zina suç olmadığından erkeği sürerler, kadını işten çıkarırlar hepsi bu kadar basit.
hapis cezası ile sonuçlanması gereken skandaldır.

ama bu ülkede düşünmeyeceksin , düşünce üretiyorsan yandın , düşünce üretmiyorsan sarayda kutsal emanetlerin yanıbaşında karı siksen bile bişey olmaz. hatta torpilin sağlamsa kovulmazsın bile , sürüldü diye başka bir yere alırlar seni. orada da tuttuğunu sikersin artık.
mukaddes emanetler kimlerin elinde diye düşünülmesi gereken durum.
muhteşem yüzyılın etkisidir. bizim hürrem ve sülümandan neyimiz eksik diye düşünmüş olabilirler.
(bkz: topkapı sarayında sex yapmak)
ayrı bir fantezi örneği.
muhteşem yüzyıl daki o kadar entrika üzerine çalışanların gaza gelmesi çok normaldir.
edit : başlık başıma.
şahsen kıskandığım skandaldır.
adam bildiğin topkapı sarayında sevişiyor. hem de harem dairesinin hemen yanıbaşında.