bugün

geçtiğimiz aylarda önce libyalı bir meczubun silahlı saldırısı, ardından bir güvenlik görevlisinin intiharı ile sarsılan topkapı sarayı'nda bir başka şoke eden olay yaşandı. sabah'ın haberine göre: topkapı sarayı'nın bazı çalışanlarının kutsal emanetler ve harem odasının bulunduğu 3'üncü avluda cinsel ilişki yaşadıkları iddiasıyla soruşturma başlatıldı.

t.a. isimli saray personeli, 26 yaşındaki bir temizlik işçisi bayanla harem dairesinin yanı başında bulunan bir odada uygunsuz halde görüldüğü iddiasıyla saray yönetimine şikâyet edildi. aynı bayanın sarayda görevli başka bir personel ile de benzer ilişki yaşadığı iddia edilince topkapı sarayı müdürü ayşe erdoğdu konu ile ilgili soruşturma başlattı.

erkek sürüldü, kadin kovuldu
yazılı ifadesi alınan t.a. isimli personelin görev yeri değiştirildi. 2 personelin ifadesi alındı. olaya adı karışan bayan işçinin görevine son verildi. saray yönetimi her yanı kameralar ile gözetlenen sarayda yaşanan olaya ilişkin güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı. topkapı sarayı yöneticileri yaşananları doğrularken olayın detayı ile ilgili bilgi vermek istemedi. olayın yaşandığı 3'üncü avluda bulunan hırka-i saadet bölümü'nde 24 saat kuranı kerim okutuluyor.

http://www.haberturk.com/...i-sarayinda-seks-rezaleti

edit: ulen bir harf bile yorumum yok, adam eksilemiş aga, * * * .
erkek sürüldü, kadin kovuldu.
topkapı sarayı'nın neden kullandığını bilmeyen kimsenin hezeyanıdır.

--spoiler--
zaten *iken *ikeceğini *ikmiş.
--spoiler--
cinsiyet ayrımcılığının varlığının kanıtıdır. eğer kovulacaksa her ikisininde kovulması gerekirdi.
topkapı sarayı'nı kurtlar vadisi pusu oyuncağı yaptıkları zaman genelev'e zaten çevirmişlerdi.
sex, intihar, saldırı... topkapı sarayı, eski ihtişamlı günlerini özlemiş olmalı...
bu bilgiler ışığında erkeğin sürülmesi kadının kovulması haksızlık gibi duruyor. Memur -taşeron işçisi durumu olayı çözmemizde yararı olabilir fakat her türLü ortada bir haksızlık, çifte standart var.
muhteşem yüzyıl izleyip gaza gelen elemanların çıkardığı hadisedir.
(bkz: sex in the palace)
Clinton'un Beyaz Saray Sakso Skandalına rakip çıkarmaya çalışanların işi.

Maalesef aktörler sıradan halk olunca mekan her ne kadar ihtişamlı olsa da arada kaynıyor, skandalın şiddeti düşük oluyor.
şahsen kıskandığım skandaldır.
adam bildiğin topkapı sarayında sevişiyor. hem de harem dairesinin hemen yanıbaşında.
muhteşem yüzyıl daki o kadar entrika üzerine çalışanların gaza gelmesi çok normaldir.
edit : başlık başıma.
ayrı bir fantezi örneği.
(bkz: topkapı sarayında sex yapmak)
muhteşem yüzyılın etkisidir. bizim hürrem ve sülümandan neyimiz eksik diye düşünmüş olabilirler.
mukaddes emanetler kimlerin elinde diye düşünülmesi gereken durum.
hapis cezası ile sonuçlanması gereken skandaldır.

ama bu ülkede düşünmeyeceksin , düşünce üretiyorsan yandın , düşünce üretmiyorsan sarayda kutsal emanetlerin yanıbaşında karı siksen bile bişey olmaz. hatta torpilin sağlamsa kovulmazsın bile , sürüldü diye başka bir yere alırlar seni. orada da tuttuğunu sikersin artık.
akp iktidarı sonrası zina suç olmadığından erkeği sürerler, kadını işten çıkarırlar hepsi bu kadar basit.
muhteşem yüzyıl izleyerek padişahlara özenen çalışanların yapmak istedikleri fantezi. büyütülecek bir şey yok aslında. ya hayvanat bahçesinde çalışıyor olsaydı bunlar. mazallah düşünemiyorum ordaki fantezilerini.
sen koskaca sultanlar yap bir laf eden olmasın saray personelim bir fantezi yapmak istesin erkek sürülsün, kadin kovulsun. ha benim aslanıma,ha benim yiğidime.
tövbe tövbe çarpılırsınız. ne o öyle seks, skandal... bunlar insani şeyler değil, toplum dışı hareketler. şakirtler böyle düşünebilir.
insanın olduğu yerde beklenen şeylerdir.
hormoneldir. kendini tutamazsın ya da tutarsın. ahlakla ve bilmemizliklede bağlantısı var.
şakirt olma olasılığı yüksek bir vatandaştır. yoksa orda kadrolu solcu bulunmaz.
kadrolu solcu tee 80 den sonra... çok zor, yanlışlıkla biraz öğretmen kadrolarında izin veriyorlardı.
şimdi o da yok.
seks skandalı her yerde oluyor. topkapı sarayında olmuşsa ne miyase...
miyaselikten(kendini ödüllendirme, taçlandırma anlamında) çıkmış. neyse hali o görülse bari...
rezilliği eğer adamsa, kahrını çekerek düzelir.
eğitim şart denilen hadisedir.
ilimli toplum üyesi vatandaşın yaptığı düşüncesizce hareket...yer mi bulamadın diyesim geliyor.
kendilerini padişah ve sultan zanneden 2 insanımızın giriştiği bi vaka. bu kadar üstlerine gidilmesini anlamıyorum.
topkapı vs house of batiatus.
dinci gençlik yetiştirmek isteyen başbakanımızın ne kadar haklı olduğunun ispatıdır.
merak ettim de seks skandalına karışanları işe hangi parti sokmuş acaba?
temizlikçi kadın konuştu:

--spoiler--
gebeyim
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar