bugün

biyolojik yaşının 15 in üstünde olmadığını düşündüğüm, kendince cool olmaya çalışan, millete salça olan yazarımsı bir varlık.

(bkz: #17609679) ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.. kendince sözcükler üreten küçük çocuk. *
hala nasıl silik olmadığını anlayamadığım, moderasyonun kafasına göre takıldığını bize gösteren ve tam anlamıyla sözlüğün ne halde olduğunu bize göstermiş yazardır. zart dedin üç gün çaylak, zırt dedin beş gün çaylak, kafanı kaldırdın siliksin. e peki moderasyon şimdi nerdesin? yoksun. işine gelince aslansın kaplansın.

not: iş bu yazı tomtom adam kişisine bir yergi değildir. kafasına göre takılmaktadır kendisi. iyi eğlenceler diliyorum.
(#17628520) Binaen...

sen kim olup ortalığı genellemeye çekerek elaleme "kaşar" diyorsan ben oyum demeyeceğim, yok. Ama ben de ona buna kaşar yaftası yapıştıran dürzülere küfür eden biriyim yahu. Şimdi ne edelim yani küfür mü etmeyelim bir dürzünün lafıyla? Engel olabilen beri gelsin. Alınmış bu tomtom çok... insanın ruhu kaşar olmaya görsün hocam. Takılma sen fazla böyle şeylere, olur öyle arada lan valla bak. Hadi tomtomladım. *

büdüt: verdim la şukunu yap bi göbek dansı hele.*

pödüt: Ama şimdi sen (#17628584) bu yazarın yazısına karşılık olarak (#17628689) bunu dersen, ben de sana demez miyim (#16285964) aha bu yazarın başlığına yazdığım da (#17628520) seni böyle mi gerdi deyu? Ya iki hesap kullanıp bir diğerinden de kendini kolluyorsun yahut birini savunma hakkını sadece kendinde görüyorsun sen, hem senin yaptığın cinsten yalan yanlış bir savunma da değildi. Çok ters bir durum bu... Yazık tomtoma...

Hödük: ilgi cekmek istiyorum silikmiş ya lan haksızlık olmasın şindi dur iki hesap birden durumu değilmiş. Of amma taktım.*
Sadece bana sallamadığını anladığım yazar. Olsun aga bu da bir taktik. nickaltı akarrr.
48 yorumu okuduğunuzda beyninizde canlanan intiba tam da onu anlatır. Bu kişi bildiğin kendini başka bir yerde hayal ediyor. Hey ho ben onu alabilir miyim bilmem de..

edit: çok çabuk parlıyor ve de hatta gaza gelebiliyorum. hiiç gerek yok. Hele gecenin bu saatinde hiç hiç gerek yok.
ergen olma ihtimali yüksek yazardır.
Sanki engelle butonu onun için kodlanmıştır. Trollün önde gidenidir. Ekşiden silik yemesi normaldir ve geçmişi lekeli kişinin uluya alınması zallın düşünmesi gereken bir durumdur.
(#17645185)

http://galeri.uludagsozluk.com/r/tomtom-adam-352906/
çoğu yazarın nick altına ergen yazan ergen 'dürrük'
interaktif sözlükler aleminde yılın yazarı seçilmiştir.

Varlığımı sevişgen kızlara borçluyum.
(#17671920)

format dışı entry girip silinince bana yazan atarcan.

fincanı da taştan oyarlar içine de bade koyarlar, anladın ?
ouwwww çok sert! ayarı kalça loblarımda hissediyorum şu an inanılmaz..
bana iğnenin ucunu batırmamasıyla beraber entryleriyle sinirimi bozmaya başlamış olan yazarımsı.
saçma sapan açtığı başlıklara entry yazarak şımarttığımız yazar.

ilgilenmemeliyiz.
çekemeyenler anten taksın yavrum anten.

hadi anam.
http://inciswf.com/ssssss.swf
Adam seksi yapacak bir şey yok.
dangalak.
Eleştirileri hiçbir şekilde kabul etmeyen yazar!

Gidin kendi bahçenizde oynayın hadi yavrum.
evlat olsa oğlum dememek için eve gelinmez.seni de seni yazar yapan zihniyeti de muhabbetle kucaklıyorum.mal.
burdan ailesine seslendiğim yazar.

muhterem teyzeciğim evladınız olmamış bey babayla konuşup tekrar yapma imkanınız var mı?
ağır ergen efendim, o kadar ki dalga bile geçemedik.
hayat bazen bize dışarı boşalmayı öğütler.
çaylak olan yazar. umarım sonsuza kadar çaylak kalır.
7 gün çaylak kalan yazar.

bu süreçte bir derdim var butonunun amına koymuştur kendisi.

ama inanın moderatörlerimiz çok tatlı ve sabırlı, bir haftada tam 127 defa rahatsız ettim kendilerini kırmayıp can sıkıntıma derman oldular teşekkürlerimi sunuyor muculuyorum kendilerini.

tabii bu arada çaylak olduğum için götüne kına yakan yazarlar olmuş mudur bilinmez, olmuşsa kınanın göte yakılmadığını hatırlatmak isterim.

edit: sevişmek isteyen hatunlar olmuş dönüş yapamadım malum çaylaktık teker teker ilgileniyorum hemen.

teşekkürler.