bugün

hoşgelmiş sekizinci nesil yazar.
aile hekimim gibi olan yardımsever yazar.
(#11035926)

güzel tahlillerin insanı. ben de buraya aktararak altına imzamı atmış oldum

gerçek bir türk evladı. hislerimize tercuman oldular efendim.

(bkz: ocak içisin)
akp sempatizanı genç kişi. "ne" yazmak yerine "ney" yazmasından çapı belli oluyor. akp'nin klasik senfonilerini şakımaktadır. "şehide kelle dedi, ülkeyi satıyorlar" deniyor olmasını demokrasi dışı eylem olarak görmektedir. zaten sempatizanı olduğu parti de öyle görüyor ve gereğini yapıyor.

bülent arınç'ın halkın gerçekleri öğrenmeye başlaması nedeniyle olsa gerek "imf'ye boyun eğmeyen parti" söylemini "son 3 yıl" şeklinde revize etmesi gibi bu ve benzer arkadaşların da söylemlerini revize etmelerini bekliyoruz. arınç stand-by anlaşmalarını uyguladıklarını itiraf etti siz neleri itiraf edeceksiniz bakalım. bu arada sizin klasik muhalif argümanlarından birini yapıp tutarsızlıklarından ve doğruları söylemediklerinden bahsettim galiba. olsun zaten ne söylesek yalanlanmıyor da sadece "onu diyolaaa, bunu diyolaaa" yapabiliyorsunuz.

oy verme yaşına geldiysen sen de oyunu at elini tutan yok. tek arzumuz azıcık düşün de öyle at.
buram buram yobazlık kokan bir yazarımsıdır, izmir'e deprem az bile lafını savunan ve kendi ülkesindeki insanların kötülüğünü isteyecek düzeye gelmiş saygıdeğer bir müslümandır aynı zamanda.
(#12061559)ağlama ya da ağla la ağla açılırsın" demiş bana özelden.

karması -25'miş e karma bi vurmuş. bide tayyip vursa ne olur. alışkın heralde. yada dur dur. hükümetten memnunsa ya şuan yatından yazıyordur enrylerı yada dubaide iş adamları toplantısı yapılan otelden. kısaca ziyan .
bop projesinin barışla ilgili olduğunu söylemiş ağır akp'lidir.
(#12561822)
(bkz: saldırın)
Kendisiyle muhattap olacağımı zanneden, yazarcık.
Ha bu arada yobazdır da.
evrimini tamamlayamamış insanımsı bir varlık.
nickini her gördüğümde kate'in "sovvyırr"ını anımsıyorum. adı sovyır kaldı tarafımda.

muhabbeti iyi ve nezaket sahibi bir insan. ayrıca bir futbolsever.
Yazdiklariyla aklı basında olduğunu belli eden hoş bir yazardir. Nedense gizemli bir kişiliğe sahip olduğunu düşünüyorum. Ayrıca egosu tavan olan hocaları ayar manyagi yapabilecek cesarete ve zekaya sahiptir.
eski bir roman kahramanı.
(bkz: #15097980) vaaoov diyip elini sıkmak istediğim yazar arkadaştır kendileri.
büyük atatürk'ün başmimarı olduğu 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını kutladığım uludağ sözlük yazarı.

"...çünkü en şerefli en mutlu gün!

bugün 23 nisan hep neşeyle doluyor insan..."
(bkz: türbanlı ve seksi/#15518642) başlığı altına yaptığı yorumla çaresizliğini dile getirmiş yazardır. kişilik ve ahlak değeri demiş türbanlılar kişiliksiz mi? onlar beğenilemez mi? onlar seksi olamaz mı? neden bu kadar zorunuza gidiyor? türbanlıların da arasında çok seksi olan kadınlar var giyinişi ile parfümü ile yürüyüşü ile bunda kızacak bir şey yok.
(bkz: #15518642) türbanlıların seksi olduğunu söyleyince fazla alınganlaşan yazarımız, ağzına gelen hakareti edebiliyor. sanırım kendisi türbanı ile vajinayı birbirine karıştırıyor, namusu türban zannediyor.
sekizinci nesil silik eski yazar.