bugün

wolfsburg tan borussia mönchengladbach takımına sezon sonuna kadar kiralanmış futbolcu.
bundesligada bu sene henüz 1 dakika forma şansı bulmuş forvet arkası.
ortasaha oyuncusudur. gelecek vaad ettiği söyleniyor.bir kaç maçını izledim. eğer büyük bir sakatlık yaşamazsa buralar çok değerlenir.
milli takım tercihini türkiye'den yana yapmıştır.
2 yıl sonra Türkiyeye gelip 1 milyon euro kazanacak olan Almanya patentli oyuncumuz.
dünya'nın en iyi futbolcusu olaCAK. * *
bugünkü maçta dikkatle izleyeceğimiz oyuncu. ayrıca türk milli takımında oynayacağını açıklamıştır geçtiğimiz günlerde.
fener e gol atmış futbolcu. gladbach 1-0 önde. dileriz almanyayı seçmez bu da.
beşiktaş yolu şimdiden kapanmıştır.

kendisine tuttuğu takım sorulduğunda "galatasarayfenerbahçebeşiktaşhattatrabzonsporadagönlümkayıyorarasıra" demesi lazımdı.
sezon sonuna kadar hertha berlin'e kiralanan futbolcu.
bu sezon bundesliga da 13 maça çıkmış ve bunların 8 i tam olmak üzere toplamda 11 inde en az 75 dk süre almış olan orta saha oyuncusu. milli takımımızdan teklif beklediğini söylemiş ve ikinci bir mesut özil vakası olmaması için acele edilmesi gerekiyor. belki bu sayede hücum anlamında bir eksiğimizi de kapatmış oluruz.

hayırlısı olsun diyelim, önemli olan oyuncunun ne istediğidir ve o bizi istiyor.

(bkz: şimdi almanlar düşünsün)
fm'de bir yapmışlar hamit altıntop'tan beter adım atsa sakat. evet.
iyi bir oyuncu. Evet.
Milli takıma niye alınmıyor,anlamıyorum.
iyi ve genç ortasaha.Fazla şans bulamıyor ve formsuz bu aralar.Ondan dolayı alınmadı milli takıma.
jem karacan'dan farkı olmayan dümdüz ortasaha.

galatasaray'da is yapma ihtimali yok.

ulan avrupa takımları salak mı. iyi olsa zaten 2m euro'ya göndermek istemezler. 2m euro'yu yaslıyacaklar.
Galatasaray ın yeni transferi.
Ceyhun gülselam dan farkı olmayan ön libero.
galatasarayımızın görüşmelere başladığını açıkladığı ön libero. faydalı olur mu bilemem ama gelirse uyum sorununu atlatıp orta alandaki boşluğu kapatmasını gönülden isterim, hayırlısı olsun bakalım...
tam bir dursun transferi, donku bile aratabilir bu kadar iddialiyim.
Melo etkisi yaratır mı bilmiyorum ama alacağı ücret şimdiden fiyasko yönetim adına. O paraya melo geri gelir ki gelmesine gerek yok o paraya bastian alınır ya da kiralanır.

Hepsini geçtim. Bruma Sinan almıyor yazık.
ciğeri beş para etmez bir futbolcudur.

neden alındığı henüz belli değildir.

not:umarım ileride beni pişman eder.
tolga iyi topçudur kötüdür bilemem. izlemedim kendisini, sadece videolardan ibaret kendisi hakkında bilgim.

fakat;

kasımpaşa, gençlerbirliği, başakşehir gibi takımların muhtemelen bonservissiz, ve 400.000 euro yıllık maaşla oynatacağı bir adama 3m euro bonservis ve 2m euro yıllık maaş vermek, en hafif tabirle gerzekliktir.
videolardan izlediğim kadarıyla ingiltere, ispanya da falan başa oynayan takımlarda kendine yer bulacak kapasitede ama burak yılmaz'a da bir video yapsak suarez'e yedek olur adam. o yüzden kapalı bir transfer ama fotoğraflardan ve konuşmalarından gözlemim çok cool bir adam. dünya yansa fitili o çekmiştir yani umrunda değil hiçbirşey. bu yüzden sahada da o rahatlıkla oynarsa ligde fark yaratacağını düşünüyorum.
13 ağustos 2016 beşiktaş galatasaray maçı" na ilk 11" de başlayacak yeni galatasaray orta saha oyuncusu.