1. 1.
  hoş gelmiş yazar.
  3 ... gecti baharim sondu bile bile
 2. 2.
  kesin battı dimi twitter'a yazıyorum bak dediğim yazar.
  2 ... alkolikman
 3. 3.
  hoşgörmüş yazar. abi valla ben de rose'un yalancısıyım.
  4 -1 ... proteyin
 4. 4.
  titaniğini atlantik'in sularında batırıp gelen on birinci nesil yazar. hoş gelmiş. iyi yazmalar...

  https://www.youtube.com/watch?v=Z7TPKeJ23RM+
  6 ... akademibuzcocuk
 5. 5.
  White Star Line şirketine ait Olympic sınıfı bir yolcu gemisiydi. Harland and Wolff (Belfast, irlanda) tersanelerinde üretilmiştir. 15 Nisan 1912 gecesi daha ilk seferinde bir buz dağına çarpmış ve yaklaşık iki saat kırk dakika içinde Kuzey Atlantik'in buzlu sularına gömülmüştür. 1912'de yapımı tamamlandığında dünyanın en büyük buharlı yolcu gemisiydi. Batışı 1.514 kişinin ölümüyle sonuçlandı ve dünya savaşları dışındaki en büyük deniz felaketlerinden biri olarak tarihe geçti. Titanicin batışının yol açtığı büyük can kaybı oranı birçok nedene bağlanmaktaydı ama zamanla öne çıkan gerçek, geminin herkese yetecek kadar filika taşımıyor olmasıydı. Titanicin tam kapasitesi 3,547 kişi olmasına rağmen gemideki filikaların toplam kapasitesi 1,178 kişiydi. Ayrıca kaza sırasında kadınlara ve çocuklara öncelik tanındığı için toplamda ölen erkek sayısı da çok orantısızdı. Titanic`te zamanında mevcut olan en ileri teknolojiler kullanılmıştı. Birçok insan tarafından "batmaz gemi" olduğuna inanılıyordu ve bu inanış batmadan önce bu şekilde tanımlanmış ve lanse edilmişti. Bu derece ileri teknoloji ve eğitimli mürettebata rağmen batması birçok insanı şoke etti. Medya Titanic'in ünlü kurbanları ve batışı ile ilgili efsaneleri sürekli gündeme getirmeye devam etti. Bu tartışmaların sonucu denizcilik kanunun değişmesi oldu.
  ... bitiniz lutfen canim
 6. 6.
  (bkz: Dur oğlum naptın sonunu söyledin)
  Sözlüğe ilk geldiği gün hoş gelmiş yazar.Entryleri eğlendirirken düşündürür, düşündürürken eğlendirir. Sözlük hayatında başarılar dilememe gerek bile yok çünkü o çoktandır burda ve başarılı birisidir.Aynı zamanda yakın arkadaşım olup mevzuya girse arkasında tezahurat yapacağım kadar kıymetlidir.
  Edit:Altı eşi, sayısız leşi olduğu söylentisi tüm sözlüğü sarmadan kendisini yurt dışına kaçıracak geminin alman olmayan kaptanıyım.
  2 ... fujerfujii
 7. 7.
  Doğru mu bu? Şeklinde sorular sordurtan yazar. Ayrıca mükemmel hamsikoli yapan badim.
  Edit:şahmeran aşireti lideridir.(şeklinde iddialar var)
  2 ... turkdostumuller
 8. 8.
  sözlükteki pisliklerden midesi bulanan ve eksi kusan yazar!!!
  1 ... proteyin