bugün

gerçek sevendir.
yalandır yalan..
(bkz: olsa da çıksak)*
(bkz: aradığınız kıza ulaşılamıyor lütfen muntazaman aramaya devam ediniz)
bizzat kendisinde tip olmayan, bu yuzden tipten ziyade kisilige onem veren asil bir erkek arayan kizdir. tipten ziyade kisilige onem veren asil erkekte de muhtemelen tip olmayacagi icin beraber girdikleri bu kisir dongude tipsiz tipsiz ama asalet icinde takilirlar.

(bkz: iste boyle azizim)
kişiliğe veren kız yoktur, tipe verirler.
kişiliğe önem verebilir ama tipe verir.
yok öyle bir şey.
http://www.google.com.tr/...=Google%27da+Ara&meta=
"tipten ziyade kişiliğe önem veren asil kız" için hiçbir sonuç bulunamadı."
*
daha fazla açıklamaya gerek yoktur. asil kızdır.
aşık olmuş kızdır. dış görünüşün dışında kişinin içindeki cevhere ulaşabilmişse, ulaştığı cevherde kaliteliyse dünyada onndan zengini yoktur.
(bkz: ütopik kız)
olması gerekeni yapan kızdır.zaten insanlık da bunu gerektirir.
Gözleri görmeyen kızdır. Çirkin ve asil kızdır.
arabaya da önem veriyor olması kuvvetle muhtemelen olan kızdır. yoksa tiple nereye kadar..
tipi olup insanlıktan bi haber insanlarla hayatını paylaşmak yerine, kişilikli ama tipsiz insanlarla seve seve yaşamaya razı olan kızdır. asilliğinin yanında akıllıdır da kendileri.
çekici ve güzel olup, paraya da önem vermeyen modeli üretimden kalktığı için gelecek nesillerin akıbeti açısından çoğaltılması farz olan kızdır.*
evlenmeyi düşünmeyen aile ve mahalle baskısı yüzünden evlenmeye zorlanan, "ulan illa evleneceksem bari kişilikli olsun, tipi uygun olanlar genellikle kişiliksiz oluyor, en iyisi tipsiz olsun, gözü dışarda olmasın, zaten zoraki evleniyorum, bir de bunun yaramazlıklarıyla uğraşmıyayım" diyen kızımızdır.
kesinlikle onyedi yaşında değildir. ve muhtemelen yirmibeşini devirmiştir. keremcem konserinde çığlık atıp bayıldığı yıllar çok gerilerde kalmıştır.
eğer çok tipsizse tanışmaz ki kişiliğini bilsin de değer versin.
(bkz: aşkın gözü kördür)
masal alemlerinde görülen kızdır. nitekim ben gerçek hayatta henüz böylesini görmedim, ha ama lafını eden çoktur. "benim için iç güzelliği önemli" deyip de yolda yakışıklı bir hayta görünce "ay hede ne yakışıklı" der peşlerine düşerler, aynı kızlar size öyle şeyler derse aldanmayın lütfen. yalan dolandır.
bu kızın kısa boylu göbekli, kel, bol kıllı tek kaşlı bir arkadaşla pırrrrrlanta gibi bir kalbi olduğu için evlendiğini düşünelim. iş cinselliği paylaşma anına gelince ne hisseder? midesinin kaldırmayacağı adamla orgazm olabilir mi? haydar dümene mektup ondan sonra.
tipe önem verip kendini bilmez bir adamla hayatın geçmeyeceğinin farkında olan kızdır.
kıro insanlarda göz estetiği olmaz. kırodur efenim.
aldatılma ihtimalini sıfıra indirgemek isteyen kızdır.*