bugün

bir dota 2 herosu.tank ve support rollerinde oynar.genelde offlane tercih edilir.ravage adında efsane bir ultisi vardır.çok büyük bir alana damage-stun atar.bir diğer adı leviathan'dır.en büyük düşmanı admiral "kunka".karşılıklı kapışmalarında söylenen replikler epey güzel ve çekişmelidir."woman,children and kunka first"repliği beni benden alır.

not:gözünüzü seveyim 1.skill'i fullemeyin önce.verin 1 kere dursun.3. ve 2.skill e öncelik verin.
icefrog denen gavat orospu çocuğu hero'ların skillerini değiştireceğine; reaksiyon zamanlarını arttırıp azaltacağına bu amfibi hero'nun ultisine bir el atsın zira 1-2 saniye arası stun ve 250-450 arası damage'a 150 saniye cooldown var. Aghanim ile de azaltılan bir şey değil. Ondan sonra millet niye bs, storm, sniper alıyor diyorlar. Karakterleri oyunculardan soğutuyorsunuz ibneler.

Bu arada bu abimiz her seviye atladığında "balinayı mideye indirecek kadar açım; bi su yosununa hayır demem; şimdi bi kalamar olsa ne güzel olurdu" gibi cümleler kurar.

edit: düşündüm de, bu dayının ulti'sinin cooldown'ı olsaydı bu sefer çok op olurdu. ne olursa olsun sana ettiğim küfrü geri almıyorum icefrog piçi.