bugün

istanbullu progresif death metal grubu. yeni albümleri of oceans and raindrops'u 11.11.11 tarihinde yayınladılar. grupla ilgili ayrıntılı bilgiye şurdan ulaşabilirsiniz. hatta albümü de oradan indirebilirsiniz.
ilk dinlediğimde opeth lan bu diye tepki verdiğim grup. yeni nesil türk death metal grubu.

ama bir gojira olmalarına çok var. hoş, opeth siker ama...
pasifagresif tayfasının grubu..
bu arkadaşlar daha çok dinledikleri üzerine bir şeyler üretmeye çalışmışlar,
halbuki biraz kasıp risk alsalar ortaya çok daha farklı ve güzel şeyler çıkarabilirler,
bunu yapmadıkları için haliyle belli grupların tarzına benzeyen ama olumlu eleştiri alan eserler çıkacak ortaya,
grubun yapısınında bunda payı var biraz,

ama ben bunu istemiyorum arkadaş, yani istediğimiz bu değil.

bu gençler çok yetenekli ve bir o kadarda korkak,
aynen dediğim gibi o kadar korkaklar ki anlatılır gibi değil,

neden kendi çizginiz olmasın?
farklılık yaratmak bu kadar mı zor?
yetenek ve imkan varsa yeni akım başlatılmalı, şekil a daki gibi aksi yapılırsa çevrelerinde kendilerini alkışlayan bir kitle olur ama kaybeden türk metali olur,
çıkardıkları albümü indirmek için download sekmesi koymuşlar grubun sitesine,
yani bakıyorum prodüksiyonudur veyahut diğer imkanlarıda kısıtlı değil bu beyefendilerin,
anlatmaya çalıştığım bu
masaya yumruğunuzu koyun, atlayın şu kuyuya!
olumlu eleştiri her zaman doğru işin yapıldığını göstermez,
yanlış yönde kullanılan yetenek köyde harcanan milyon dolara benzer

sıkıldığım ikinci nokta ise pasifagresif denen sitedeki editör tanıtım kısımları ve diğer detaylar;

yüzeysel özgeçmişin yanında laubali bir üslupla tanıtılan grup üyeleri ,
albüm kritiklerinde yazıp çizdikten sonra gereksiz polemiklere giren bu arkadaşlara önerim;
biraz ağır olun, 19 yaşındaki insanlar gibi davranmayı bırakın, bu davranışlar sizin olduğunuz konuma yakışmıyor,
internette insanlarla etkileşim ve iyi ilişkiler içerisinde olmanız hiç kimsenin umrunda değil özellikle bundan emin olun,

konserleri,grup haberlerini vs yayımlamanız elbette olması gerekendir ama bunun dışında siz müziğe bağlı olacaksınız ki bizlerden farkınız olsun, alkış alırsınız amma ''yau bu herifler akşama kadar yorum morum yazıyor , zamanlarını nette tüketiyor bizim gibi bunların başka işi yokmu'' diye düşünenlerin var olduğunu bilemezsiniz, ki etrafınızda dönen yalakaların büyük kısmı müziğinizin özenti düşündüğü halde bunu size söylemeyen daha doğrusu söyleyemeyen kullanıcılardır,

düşünün ben bir müzisyenim ve bir hayranımla başbaşayım, karşımdaki insan ben ne yaparsam yapsın kötü konuşmaz istisnalar dışında

burada da böyle bir durum var, yazıp çiziyorsunuz sonrasında sizle ahbap olan kişilerden eleştiri bekliyorsunuz

akıl alır gibi değil,

kısacası ben gelecekte bu gruptan çok şeyler bekliyorum,

bu şahsiyetler ekonomik durumlarını ve hayat şartlarını düzene koysunlar, dağılmamaya, kavga etmemeye özen göstersinler

inanıyorumki dünya çapında ses getirecek işler yapacaklardır, yeterki istekli ve risk alan,

internette orada burada herkese yılışmayan yapıda olsunlar, gerisi gelir çorap söküğü gibi.
aşmış bir grup.

[kat: türk metal grupları]
Out of Themselves Things Will Come adlı ikinci albümleriyle adından daha fazla söz ettirecek gibi duran ülkemizin Progressive Death Metal grubu.

http://www.metal-archives...own_to_the_Sun/3540340142

albümü grubun sayfasından dinleyebilirsiniz : https://throwntothesun.ba...emselves-things-will-come
gün itibariyle dağıldığını açıklamış grup. geçmiş olsun.