bugün

gözümüzün bebeği.
fener5ahçe'ye 3 gol atmıştır.
nerdesin oğlum.özlettin be kendini.
köfteci ramis, babamın en yakın arkadaşı.

babama dediğine göre akhisar gekas'ı almış. "hayırlı olsun" demek düşer.

yolu akhisar'a düşen herkese benden köfte.

nickimi kasada verin, hesaba yazsınlar.
akhisar belediye spor ile 1.5 yıllık sözleşme imzalayan futbolcudur. bu akhisar hem bu futbolla hem bu mantıklı transferleriyle bu sene düşerse çok üzülürüm yemin ederim.
9 şubat 2013 istanbul büyükşehir belediyespor akhisar belediyespor maçında 46 dakikada 2 gol atan futbolcu.daha önünde bir 46 dakika daha var en az.
helal olsun dedirten adamdır. Kadiköyde bize karşı samsunspor formasıyla 3 gol atmıştır. Akhisar formasıyla da aynı başarıyı tekrarlamasından korktuğum futbolcudur. (ilk defa bir yunan'a iltifat ediyorum.) ayrıca aziz yıldırım bu adamı gelecek sene fenere alırsa şaşırılmaması gerekir.
değeri bilinmeyen golcülerden. türkiye'de samsunspor forması altında attığı goller yetmedi şimdi de aksihar formasıyla atıyor.
Müthiş bir sempati duyduğum adam. Bir yunan'ı bu kadar çok sevdiğimi hatırlamıyorum. Oynadığı her takımda aldığı paranın hakkını veriyor.
ibb-akhisar maçının ikinci yarısının santrasından 8 sekiz saniye sonra attığı gol ile rekor kırmış olabilir. ikinci yarılarda atılan en erken gol rekoru.
golcü sıkıntısı çeken trabzonspor bu adamı nasıl kaçırdı çok merak ediyorum.hadi ellerinde adam akıllı forvetleri olsa tamam derdim ama;

(bkz: marc janko)
(bkz: halil altıntop)
(bkz: robert vittek)

allah sonlarını hayır etsin.
"yine kimi yunana iteledik?" diye bakılan ve gerçekten yunan olduğu öğrenilen kişi.
http://alsancakstadi.net/theofanis-gekas/
15 şubat 2013 akhisar bld spor galatasaray maçı'nda galatasaray'a karşı çok net 2 gol kaçırarak maçı galatasaray'a hediye etmiştir.
gol adamı, gol insanı.
gittiği her takıma çok kolay uyum sağlayan başarılı forvet oyuncusu.

pozisyon bilgisi üst düzeyde olan kaliteli forvettir.
34 yaşında olmasından mütevellit 5 büyük takımdan birinde oynayamayacak futbolcu. Şimdi biri gelirde drogba da 35 yaşında derse yımrıhlarım.
önümüzdeki sezonlarda 5 büyük kıtadan birinde forma giymesi beklenen yunan forvet.
33 yaşına yeni girmiştir. 1980 doğumlu. ayrıca akhisarda çıktığı 7 maçta 6 gol atan adam.
akhisarı ligde tutabilecek tek adamdır. umarım geçen yıl samsunda yaşadığı olayın benzerini yaşamaz.
Akhisar küme düşse bile kendisi süper ligde kalmalıdır.
türkiye liglerine transfer edilmiş en etkili,forvetlerden biri.
kişisel görüşüm şu andaki performansıyla süper ligin en formda golcüsüdür. küçük takım topçusu eyvallah ama adam akhisar gibi bir takımda her hafta gol atıyor. geçen sene samsunda da aynı şekildeydi. pozisyon alması, bitiriciligi tartışılmaz.
Vakti zamanında atatürk amblemini göğsünde taşıyan ilk yunan futbolcu. Hatta samsunspor taraftarı böyle bi atkı yaptırmıştı. Hala var mi sağda solda bi samsunsporlu kardeşim aydinlatsin beni.
hafta sonu fenere kesin gol atacak yunanlı forvettir. ama biz kazanacağız 2-1.
kediciklerin şimdiden gazlamaya başladığı futbolcu.

ne ciğersiz ne omurgasız mahluklarsınız lan. bi kere de sadece kendi takımınızla ilgilenin amk.