bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Ünlü şeytanın oğlu temalı serinin yeni çıkan filmi.Eski seri gerek müzikleri gerek temasıyla tırstırıcıydı.Fragmanı yayınlanmıştır...
  http://www.fragman.tv/film/2961
  2 ... probus
 2. 2.
  6 haziran 2006 da gösterime giricek korku filmi.tarih olarak özellikle 06.06.06 seçilmiş.
  http://www.ozenfilm.com.tr/filmdetay.asp?id=661
  2 ... wolfshade
 3. 3.
  kaliteli bir korku fimi izlemeyeli uzun zaman olmustu.kalabalik izlenecek,tirsilacak,tirstirilacaktir *
  ... glosoli
 4. 4.
  bir üst modeli için
  (bkz: the omen 999)
  1 -2 ... karga
 5. 5.
  seytanin oglunun * odasinda bulunan duvar kagidindaki motiflerle * izleyicilere seytanin sehveti * sevdigini tekrardan vurgulayan filmdir. * *
  3 -1 ... revolter00
 6. 6.
  her korku filmi gibi; seyredildiğinde aman lan bu muydu dedirten film. korkutan demeyelim ama bir anda yerinden sıçramaya sebep olacak sahnesi vardır o da aniden gelişitiği için sadece ürkütür. küçük çocuğu alıp yerden yere çarpma hissi uyandıran bir filmdir ayrıca lan sen güzeller güzeli julia stiles'ı öldürdün ya allah cezanı versin pis velet.
  1 ... hermia
 7. 7.
  sırf vizyona girdiği tarih yüzünden pek çok kez önyargıyla yaklaşılan, aslında o kadar fena da olmayan, hatta yer yer vasat üstü bile olabilen film.

  açıkçası eskisinden alamadığım zevki yenisinden aldım. hoş, bunu ne zaman söylesem birileri "o zamanın teknolojisi o kadardı" der. olabilir, ama bu yenisinin daha güzel olamayacağını göstermez. sonuçta film denen şey görsele dayalıdır ve bu görsel nehrin akıntısına kapılıp anlatımı da unutmadığı sürece görüntüler filmde çok önemli bir yer kaplar. bu yüzden şimdinin teknolojik olanakları sayesinde daha çarpıcı görüntülerle bezenmiş bir omen izlemek, eskisini (şu anda) izlemekten kat kat keyif veren bir şey.

  ayrıca bu film klasik "şeytan amerika'da" modunda değil, yer yer ortadoğu, roma v.s derken şeytanın aslında ne kadar evrensel olduğunu anlıyoruz. bu olağandışı şeylerin, olağan yer ve zamanlarda olması da bizi asıl korkutan nokta.

  yine de evinizde köpeğinizle tek başına yaşıyorsanız bu filmi o şekilde izlemeyin. çünkü filmde köpeklerin konumu baya bir ürkütücü..
  ... selene
 8. 8.
  genel olarak kötü bir film. oyunculuklar küçük şirin çocuk hariç berbat. bir iki ölüm sahnesi biraz ilgi çekici olsada izlenmeyi haketmeyen bir yapım.
  ... sex files
 9. 9.
  tam korku film severlere özel.
  ... turkmen balasi
 10. 10.
  Yıllar evvel izlemiştim 2006 falan sanırım. iyi denilebilecek bir korku filmi. Ayrıca 1976 da çekilmiş filmin tekrar uyarlamasıdır.

  Filmin adı sadece The Omen dır.
  ... theweakone