bugün

3. sezonunda #occupygezi adıyla bir bölümünde gezi olaylarına yer vereceklerini düşünüyorum. aynı zamanda mısır'da ki darbeye ve brezilya'da ki direnişe.
haber ekip işidir..
meggyi aşırı tatlı bulduğum lakin o maggienin sevgilisi neydi adını unuttum. Hani o kötü sevgilihah işte onu günah keçisi ilan etmişler senaristler. Tüm pis işleri ona yaptırıyolar falan. Üzülüyorum.Yapmayon böyle şeyler. Gerek yok buna.
Tarafsızdır.
hbo ne yapsa iyidir, emek verilmiş bir dizi izlemeye değer.
şu aralar en heyecanla takip ettiğim dizidir.

--spoiler--

allah belanı versin jerry dantana.

leona reyiz ccc

--spoiler--
izledim aslında güzel dizi ama olayları işleyişleri iğrenç.
Taraf tutuyolar bence. Ama müslümanları terörist göstermek için özel çaba harcamamaları hoşuma gitti o ayrı.
cccGodblessAmericaccc,

Bu Amerikan milleti, öyle kötü empoze edilmiş bir dünya görüşüyle yaşıyor ki. anlam vermek imkansız, biz milletimizdeki cehalete filan kızıyoruz, insanların olan bitenden haberi yok diyoruz da, sanırım tüm dünya bu halde...

Adamlar 1. sezon 6. bölümde Fukuşima'dan bahsederken muhabbet şöyle gelişiyor:

-Radyasyon seviyelerini olduğundan aşağıda gösteriyorlar.
+Japonlara bu konularda güvernirim, radyasyonla baya bi tecrübeleri var...

Dizi esasen gayet iyi, sanki böyle muhalif bir duruşu var edası vermeye çalışmışlar ama, amerika'nın muhalifi bile bi adi bi haysiyetsiz*. la böyle espiri yapılır mı? bu ne dinle ne bişiyle dalga geçmeye benzer amk. zaten hem dünyanın hem de heriflerin anasını sikmişsin, suçlusun, yaptığın şeyin elle tutulur tarafı yok, adamların bebeklerinin hala kafasından kol çıkıyor hiroşima ve nagasaki'de.

yaptığın diziyi her yer izliyor amk, tamam paradan başka bişiyi gözün görmüyor olabilir de el insaf lan...

ben mi aşırı reaksiyon gösterdim bilemedim ona ama...
alison pill hariç tüm kadrosuyla harikalar yaratan dizi. tamam hbo yapmışsa mecbur izleyeceğiz de bu cidden olmuş yani.

ayrıca olivia munn faktörü var bir de. (bkz: olivia munn/#21229614)
şahane bir sezon finali yapmış dizidir, will mcavoy bile duygulandırabiliyorsa söylenecek daha fazla söz yoktur.
ilk sezonu aratan bir sezona çok iyi bir sezon finaliyle son vermiş dizidir. bir de sezonları 15 bölüme çekseler çok güzel olacak.
Yeni sezonu merak ve özlemle beklenen, ama hala yeni sezonun olacağına ilişkin net bir durumun olmadığı dizi… Üşüyoruz McAvoy reyiz
3. sezonu onaylanmış olan dizi. http://www.diziler.com/ha...room-3-sezon-onayini-aldi
iyidir hoştur ama öyle peş peşe izlenecek bir dizi değildir. haftada bir kafidir.
3. sezonuyla birlikte sona erecek olan dizidir. sebebi yapımcı&senaristin çok fazla zamanını almasıymış, adam 2 senedir başka proje kabul edemiyormuş. lan 2 sezonda 19 bölüm yayınladınız zaten ne zamanını alıyor lan? böyle sikko bir sebepten newsroom gibi güzel bir dizi bitirilir mi yahu manyak mısın?
oyuncuların götünün kalkması ve maaşlarını beğenmemeleri yüzünden bitti dizi. yok senaryoymuş, zamanmış..
gayet kaliteli dizi. ikinci sezonun final bölümüne kadar izledim ama sezon finalini izleme şansını bulamadım. üzücü olan üçüncü sezon da bitecek olması.
hic bi bok anlamadigim dizidir. dakka basi birbirlerine laf atmalar falan. ugrasamam simdi.
Dizideki olayları anlamasanız da kendinizi olaylara öyle bir kaptırıyorsunuz ki izlemeyi bırakamıyorsunuz. Kültürlüyseniz seyredin, artistliğe lüzum yok.
3. sezonunun 9 kasım'da başlayacağı belirtilen dizidir.
3. mevsimini bu gece tsi 4:00'de açacak olan dizi.

son mevsimi olmasın diye yakardığım dizidir.
bir buçuk yıl aradan sonra ekranlara şahane bir bölümle dönmüş en sevdiğim dizilerden biri.
will mcavoy un askerleriyiz.
liberal propagandasının tillahı ama genede çok beğeniyorum. 3üncü sezonunda da biraz obama'yla uğraşalım bari demişler bakalım reytingler artacak mı? ama muhtemelen son sezonları olur bu sezon.

tanım; eli yüzü düzgün bir amerikan dizisi.
ucuz amerikan propagandası yapan vasat dizi.

olaylar hep aslında abd haklıymış şeklinde sonuçlanır.
güncel Önemli Başlıklar