bugün

iyi gibi de kötü gibi de bir film. Underrated denilebilir mi bence denilemez. Kendinize bile itiraf edemezsiniz içinizden sık sık "sktir ordan" dediğinizi.
hepi topu 6 karakter olması ve tek bir mekanda geçmesine rağmen kendini dikkatlice izlettirmeyi başaran güzel bir film.

edit: hepi topu 8 karakterlermiş
isa ve Hristiyanlık bokuna fazla bulanmasa çok daha güzel bir film olabilirmiş. Tabi bu demek değil ki film kötü, hayır çok güzel.
Sonu oyle olmasaydı keske ama guzel. Sevdim kaliteli. Sikik bunak isa isa diye diye bokunu çıkarmis sinir etti. Ilk filmini izledim guzel. 2.filmi de varmis bakip yazacagim en kisada iyi geceler
sözcüklerin ne kadar etkili olabileceğinin kanıtı olan, başlarda "anlat kanka güzel oluyor" diyen profesörler eşliğinde tatlı tatlı ilerleyip zaman geçtikçe odadakilerden bazılarının gerilmeye ve heyecanlanmaya başlaması ile olayların boyut değiştirdiği film. tek mekanda geçtiğinden bazıları için sıkıcı bir film olsa da ben en azından bu türde 12 angry man'i, özellikle de bu filmi değindiği konular ile bu konulara yaptığı ilginç eleştiri tarzından ötürü seviyorum.
babamla birlikte alt yazılı olarak izlediğimiz mükemmel sürükleyici bir film.
"Acaba?" sorusunu kendinize sormanızı sağlayabilen müthiş film. Yamulmuyorsam tek mekan çekim tekniği ile çekilmişti. Uzun sezonlar sürecek bir dizi olsa idi, çok büyük ses getirirdi.
Çok da harika olmayan film. Senaryosu özgün. Abartıp kabartma timi uyanık görüyorum ki.
Millet babasıyla altyazılı yabancı film izliyor. benim babam da anca kemal sunal filmi izlesin amk.
izleyeni ateist yapan film.
Her diyaloğu dikkatle ve defalarca dinlenilesi Harika film.

“Ben Tevrat'la büyüdüm, karım Kuran'la, en büyük oğlum Ateist, en genci Scientologist, kızım ise Hinduizm öğreniyor. Sanıyorum, oturma odamda din savaşı yapılacak kadar boş yer var. ama hepimiz "yaşa ve yaşat"ı uyguluyoruz.”
az bilinen ama en enteresan filmlerden. şimdi bu amerikalılara kızıyoruz filan ama bir odanın içinde 7-8 kişiyle sadece diyaloglarla geçen bir filmi bu şekilde çekmek bu adamlara özgü.
filmde gram masraf yok, şöhret bir oyuncu yok, çekimler tek mekanda.
ama film heyecan verici.
sanki siz de o odada köşede bir koltukta oturuyormuşsunuz gibi hissettiren film.
“Ben Tevrat'la büyüdüm, karım Kuran'la, en büyük oğlum Ateist, en genci Scientologist, kızım ise Hinduizm öğreniyor. Sanıyorum, oturma odamda din savaşı yapılacak kadar boş yer var. ama hepimiz "yaşa ve yaşat"ı uyguluyoruz.”
ilginç bir film ama izletiyor.
“Ben 14 bin yıl yaşasam peygamberliği ilan ederdim”
diyordum ki…

Neyse izleyin.

Kesinlikle izlemeye değer.
Çok güzel film.
izlenmesi tavsiye edilir. ikincisi boktan ama.