bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Antalyakaleiçinde eskiden power metal çalan buz gibi biralara sahip olan galatya ile ilk metal bar olan ama şimdilerle ses sistemi gittikçe bozulan metal müzik dinlemeyen insanların bile geldiği haluk levent çalınan bar
  ... osmanthegral
 2. 2.
  hafta sonları rakçı kız dusurmeye gelen takım elbiseli,agır abiler de bulunabilir. ama güzeldir ya yine de. blue life calıyo su aralar ki antalyanın en iyisi bence. 2:30 da canlı muzik bitince bütün müdavimleri assağı iner.
  Assağı = d-jack yada king
  ... uykaf
 3. 3.
  Dönemin rocker, punk, metalhead gençlerinin kızlı erkekli çöreklenip aile modunda zaman geçirebildiği. * bir biranin 5 lira olduğu blue life isimli idare edebilen bir grup un canli müzik programi yaptiği kaleiçi simgesi olabilmiş rock cafe&bar dir. işletmeci kubilay abi zamaninda bize aciyip 10 lira vermi$ ve günlük sinyal derdinden kurtarmi$tir. artik eski $a$ali toplanma günleri yok tabi ki. bar geceleri i$ine bakiyor. Antalya/kaleiçi ne yolu dü$en herkesin hele de rock müzik ho$lantiniz var ise gitmenizi öneriyoruz.
  ... grunge
 4. 4.
  eskiden haftasonu müdavimi olduğumuz mekanlardandı, dışarıdan bira sokardık paso... hey gidi günler...
  ... falken
 5. 5.
  antalya da rock bar = the bar
  antalya da alternatifi olmayan bar. her nevi rockçı tiplemesinin uğrak mekanı.
  gece 11 12 sularında kaleiçine daldınız, the bara giren sokağa doğru yol aldınız; yolda gördüğünüz siyah oje, file çorap, convers ayakkabı, şilebezi etek, dağınık saç, bilimum piercing ve muşmula surat 'lı hatunlarla o gece the barda kesişme ihtimali çok yüksektir hatta kesindir.
  bakkaldan alınan iki bira çakılır, öyle girilir.
  gece 12 den sonra içerisi gibi dışarısı da kalabalıktır. duvar diplerinde sıçma pozisyonunda bekleşmeler. bi aşağı bi yukarı koşar adımlarla çıkan, ellerinde cep telefonlu hatunlar. ben meşgulum havalarına girişmeler. boşvermişlikler. kendinden geçmişlikler. 10-15 yaşlarında midye satan kürt çocukları.
  arkadaş ali olsa yanında, gidilesi mekan.
  şayzo'ya rakiptir.
  1 ... zozi
 6. 6.
  gülüp, kafa dağıtmak için birebir mekan..
  iki arkadaş gidiyorsanız bir büyükten aşağı içip girmemeniz gereken mekan..
  aksi halde çekilmez olabilir.
  50 yaşındaki amcaların 18lik kızlarla kafa sallamasını görmek istiyorsanız, nadir mekanlardandır..
  1 ... play play play
 7. 7.
  popüler kültüre dayanamayıp sonunda kepenk kapatacağını duyurmuş olan mekandır,üzdü cidden arada gidip kaliteli müzikle kafa dağıtabildiğimiz,kaleiçinde rock-metal müziğe sahip çıkan tek bardı.

  https://www.facebook.com/events/217382648455190/
  ... necromayhem