bugün

31 çekerken dahi düşünmemek.
Terkedilmiş olmanın o kadar koymadığına karşı tarafı inandırmak. Sülalem raad mesajı vermek.
1- mümkünse kapalı bir alana getir.
2- sandalyeye bağla.
3- ağzını da bağla.
4- 6 adet televizyon.
5- her birinde ajdar ve nihat doğan şarkıları aynı anda yüksek sesle çalsın.
6- 2 saat yalnız bırak şarkıları dinlesin.
7- sonra çöz.
8- sokağa atlayıp beni siken yok mu diye koşacaktır.

ohh. düşünürken bile rahatladım. bi dakka lan ben hiç terkedilmemi.. haa tamam pardon.
Yakın bir arkadaşıyla olmak her ne kadar liseli intikamı olsada, intikamın ergeni olmaz diyerek harekete geçilebilir.

Bu iyisiydi; kötüsü ise beraber olduğunuz görüntüleri gizli kayda aldığınızı bunları heran yayabileceğini mesaj atmak. Birkaç dakika bile gerçek olduğunu düşünüp yusuf olması yeterlidir.

Ama en doğrusu ve en ahlaklısı boşverip, yola devam etmektir. O haketmemiş;

(bkz: ölen ölür kalan saglar bizimdir)
Bir insana verilebilecek en büyük ceza onu yok saymaktır. Hadi arv.
menkul haczi gönderebilirsiniz. kesin çözüm.
flat head a teşekkürlerimi sunuyorum.
TERK EDEN MUTLAKA GERi DÖNDÜĞÜ iÇiN SiKLEMEMEK EN DOĞRUSU.
ayağı taşa değmesin .
küçük kardeşinin gerçek babasının siz olduğunuzu açıklayın biter.
Terk edene gule gule diyip, onune bakmak dogru olandir. Hic ugrasmaya degmez.
Seni arzulamasini sagla. Karsisina oyle bir cik ki delirsin ama reddet yada sikip ortadan kaybol. Uw beybi.
o yokmuş gibi davranmak, sanki hiç tanımamışsınız gibi. bir de en kısa sürede yeni sevgili yapmak.
terkeden sevgiliden intikam almak yada almayı düşünmek saçmalıktır. zira zorla güzellik olmaz.
Beddua ettim tuttu.
otur bekle karma bir gün hayatını "sever" atar zaten.
sağlam beddua et sonra hayatını düzene sok ve başarılı olmak için kendini hiç yapmadığın kadar zorla, hayatta başarılı ol ki her alanda o kendi kendini yesin, beter olsun soysuz.
Umursamamaktır.
Zamanında yapamadıkları yapmak. Onun hayallerine sahip olmak. Ve sonunda umursamamak.
telefonunu sürekli arayıp sapıklık yapmak, nefes sesi vermek vs.

ya da çantasına akrep koymak. asdfghjk

olum siz kafayı yediniz? egoları tavan yapmış ergenuslar sizi. yatın uyuyun yahu. bir insan sevdiği insana saygı duyar. saygı duymuyorsa, bu aşktan değil, egoların tavan halindeyken havasının alınmasındandır.
Gözü önünde olun, ortak bi arkadaş çevreniz varsa daha çok işe yarar. Onun en yakın arkadaşı benim çok yakın bir arkadaşımın sevgilisiydi. Ben onun en yakın arkadaşına mesaj attıkça kuduruyordu normalde, ayrıldıktan sonra arkadaşına attığım mesajları sıklaştırdım kuzu gibi döndü geri. Dönmesine çok sevinmiştim gerçi o zaman, gururdan yazamıyordum.
başka biriyle sevişin fakat gözleriniz açık olsun. kapamayın.
Geri dönerse yüzüne dahi bakmamak ile halledilebilir.
alınmaması gereken intikamdır. yaşanan güzel günlerin hatrına en azından.
Birine hipnoz ettirip sikin.
Bizde zamanında ergen olduk. Terkedildiğimizde intikam ateşi ile yandık kül olduk. Sevgili ergen kardeşim en güzel intikam şekli onu birdaha aramamak peşinden koşmamak kötülük yapmak için bile olsa onunla muhatap olmamaktır. Çünkü ergen kızlar ergen erkekleri peşinde koşturmaktan zevk alır, intikam almak için bile olsa. Sen benim yazdığım intikam şeklinin uyguladığında yararlarını göreceksin kardeşim. * *